10 czerwca 2015r. wZSP Boruszowce odbył się XV Miedzygmninny Konkurs Regionalny „Rajcowanie przi Swaczynie”. Tegoroczna edycja nosiła hasło: „Ślonsko laba”. W konkursie brali udział przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych i licealiści. Nagrody były przyznawane w każdej z tych kategorii. Miło nam poinformować, że w kategorii klas IV-VI:
I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Karolina Popielarz (kl VI), III miejsce: Lucyna Busek (kl IV)

