• Informacje dla rodziców

• Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wojsce informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom na poniższych zasadach:Świadczenia ogólnostomatologiczne realizuje lekarz stomatologii Bogdan Cypcar w gabinecie stomatologicznym w Wielowsi ( ADRES: 44-187 Wielowieś, UL. Główna 49).
          • Profilaktyczną opiekę zdrowotną sprawuje pielęgniarka p. Alicja Witek – SP ZOZ Tworóg. Gabinet pielęgniarki mieści się w budynku szkolnym.
          • W przypadku, gdybyście Państwo nie życzyli sobie objęcia dziecka profilaktyczną opieką zdrowotną i stomatologiczną, proszę o złożenie „sprzeciwu” od świadczenia usług medycznych, odpowiednio do świadczeniobiorców realizujących opiekę.