• Rok szkolny 2024/2025

• Dzisiaj do naszego przedszkola przybył ILUZJONISTA.

• Przedszkolaki brały czynny udział w wybranych sztuczkach. Wyjątkowy pokaz angażował uwagę dzieci przez cały występ. To spotkanie dostarczyło wszystkim wiele pozytywnych emocji i mnóstwo humoru

• Dzień kropki

• 16 września dzieci miały na sobie ubrania w kropki- duże, małe, białe, kolorowe. Były różnorodne prace, zabawy.

Dzieci wspaniale się bawiły i odkrywały swoje talenty inspirowane kropką. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi i wiary we własne siły. Pamiętajmy, że wszystko zaczyna się od kropki. 🔵🟡🟢

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie 🙂

• Bezpieczeństwo na drodze

• Pszczółki i Motylki zostały zapoznane z tematyką bezpieczeństwa w ruchu drogowym.Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie - nie tylko na jezdni, ale również w domu, w przedszkolu i na podwórku. Główny nacisk położono na metody wykorzystujące działalność dziecka. Każdy nasz przedszkolak wie, jak należy prawidłowo korzystać z sygnalizacji świetlnej. Podczas spaceru dzieci ćwiczyły umiejętność prawidłowego poruszania się po chodniku. Tego typu działania mają na celu wyrobienie wśród najmłodszych właściwych nawyków zachowania oraz uświadomienie, z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać w drodze do przedszkola.

• Kodeks przedszkolaka w grupie młodszej i starszej

• Dzieci poznały zasady panujące w naszej grupie przedszkolnej i zobowiązały się przestrzegać ustalonych reguł poprzez odbicie dłoni.

• Adaptacja dzieci z grupy młodszej

• Pierwsze dni w przedszkolu zwykle są bardzo trudne, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Wrzesień to czas na adaptację dzieci, na poznanie pań, kolegów, koleżanek, nowego otoczenia, zasad panujących w grupie. Dzieci na dobre zadomowiły się w naszym przedszkolu.

Mamo, Tato, zobaczcie jak wesoło spędzamy czas!🙂

• Drodzy Rodzice najmłodszych Przedszkolaków

Poniżej znajdują się informacje, o czym należy pamiętać 2 września.

Ze względu na Rozkład Dnia w naszym przedszkolu prosimy, aby przyprowadzać dzieci do godziny 8.10 ze względu na przygotowanie do śniadania. Po śniadaniu odbywają się różnego rodzaju zajęcia. Jeżeli wyjątkowo zamierzają Państwo przyprowadzić dziecko później (z różnych względów) , należy zgłosić to personelowi przedszkola. Dziękujemy 🙂