
W ramach projektu : "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w gminie Tworóg".
Od października 2014 r. rozpoczynamy w Szkole Podstawowej w Wojsce szkolenie z zakresu podstawowej obsługi komputera, bezpieczeństwa w sieci, korzystania z podstawowych aplikacji, konserwacji sprzętu i oprogramowania oraz szkolenia z zakresu: e-społeczeństwa, e-praca,e-kształcenie, e-usługi, e-zakupy.
Zajęcia będą się odbywać we wtorki i czwartki od godz.1600 (szczegółowy harmonogram w szkole).
Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych.
Udział w projekcie jest bezpłatny !!!

