• Strona główna

      • W dniu 30 stycznia w naszej szkole odbyło się rodzinne kolędowanie połączone z uroczystymi obchodami Dnia Babci i Dziadka. Było to wydarzenie, które już po raz kolejny zgromadziło liczną publiczność – sala wypełniła się po brzegi, co sprawiło nam ogromną radość. Wiedzieliśmy bowiem, że naszymi widzami, a zarazem najważniejszymi i najbardziej wymagającymi krytykami, będą osoby nam najbliższe, dlatego do tego spotkania przygotowywaliśmy się z niezw
      • 6 XI 2025r. uczniowie klasy 8,7 i 6 byli na wycieczce turystyczno- krajoznawczej na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. W ramach wycieczki zwiedzili Jaskinię Nietoperzową, Ojców, Ojcowski Park Narodowy, byli w zamku w Pieskowej Skale i Ojcowie. Podczas spaceru przez malownicze fragmenty krasowej doliny Prądnika dotarli aż do Bramy Krakowskiej , Igły Deotymy i kościółka na wodzie. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, obfitowała w wiele nowych wrażeń.
      • 13 listopada uczniowie klas 4–8 obejrzeli ekologiczny spektakl pt. „Sen o planecie”, który w ciekawy i poruszający sposób przypomniał o potrzebie troski o naszą planetę.
    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
        • FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

        • 02.12.2008
        • Uczniowie naszej szkoły przygotowani przez p. Różę Neumann uczestniczyli w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej- Wielowieś 2008.
          Wyróżnienie zdobył chór ze Szkoły Podstawowej w Wojsce oraz Marcel Błażytko jako najmłodszy uczestnik festiwalu.
        • FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ: Czytaj więcej
        • Spotkanie ze św. Marcinem

        • 21.11.2008
        • " Marcinki w Wojsce zorganizowano po raz trzeci. Spotkanie rozpoczęło się w kościele krótkim wprowadzeniem na temat historii święta i występem wychowanków ZSP w Wojsce, którzy zaprezentowali przedstawienie " I ty możesz świętym być".
          Św. Marcin przybył pod kościół na białym koniu.
          Dzieci z kolorow
        • Spotkanie ze św. Marcinem: Czytaj więcej
        • Święto Niepodległości

        • 21.11.2008
        • Uczniowie klas piątych przygotowali z pomocą nauczycieli historii i j. polskiego apel upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości. Była to dla wszystkich krótka lekcja historii.
        • Święto Niepodległości: Czytaj więcej
        • "Moje wspomnienia z wakacji"- konkurs rozstrzygnięty!

        • 10.11.2008
        • Zakończony został gminny konkurs na opowiadanie
          " Moje wspomnienia z wakacji".
          Komisja wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii pierwszej wszystkie trzy miejsca zdobyli uczniowie naszej szkoły.
          I miejsce - Patryk Neumann kl. IV
          II miejsce - Justyna Dylong kl. IV
          III miejsc
        • "Moje wspomnienia z wakacji"- konkurs rozstrzygnięty!: Czytaj więcej
        • Uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów

        • 19.10.2008
        • Jak co roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie i uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów. W bieżącym roku szkolnym uroczystość ta odbyła się 16 października. Był to dzień uroczysty i wesoły. Bohaterami tego dnia i aktorami byli uczniowie klasy pierwszej, a widownię stanowili: dyrektor sz
        • Uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów: Czytaj więcej
        • Dzień Edukacji Narodowej

        • 19.10.2008
        • 13 października 2008 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela, w którym wzięli udział poza pracownikami naszej szkoły, emerytowani nauczyciele oraz Wójt Gminy Tworóg. Obchody rozpoczęły się uroczystym przemówieniem pani dyrektor Małgorzaty Kiszkis.
          Uczniowie klas IV-VI pod kierunkiem p. R
        • Dzień Edukacji Narodowej: Czytaj więcej
        • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009

        • 14.09.2008
        • Dnia 1 września 2008 rozpoczęliśmy
          nowy rok szkolny 2008/09.
          Pani Dyrektor serdecznie przywitała Grono Pedagogiczne i wszystkich uczniów, a zwłaszcza naszych pierwszoklasistów.
          Przypominamy o bezpiecznym zachowaniu w szkole i w drodze do szkoły.
        • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009: Czytaj więcej
        • 18.06.2008
        • Przed zakończeniem roku szkolnego jeszcze jedna wycieczka uczniów klas I-III. Tym razem była to piesza wędrówka do Wykierza. Celem wędrówki była położona w lesie kapliczka poświęcona pamięci zmarłym członkom koła łowieckiego "Knieja". Po drodze zatrzymaliśmy się w osadzie myśliwskiej. Mieliśmy okazj
        • Czytaj więcej
        • 18.06.2008
        • Uczniowie klas I-III brali udział w X Międzygminnym Konkursie Recytatorskim w Potępie.
          Natalia Jergla z kl.I zdobyła wyróżnienie.
        • Czytaj więcej
        • Dzień Dziecka

        • 16.06.2008
        • W dniu 2 czerwca w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Sportu.
          Z tej okazji uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu zabawach i konkurencjach sportowych jak:
          1) toczenie piłki nosem
          2) skoki na skakance
          3) kręcenie hula-hop
          4) rowerowy tor przeszkód
          Uczniowie klas I-III r
        • Dzień Dziecka: Czytaj więcej
        • Dzień Matki

        • 28.05.2008
        • W prawdziwie wiosennej scenerii,w atmosferze poezji i muzyki uczniowie klas I-III powitali swoje MAMY występem artystycznym.
          Nasze Mamy mogły zobaczyć przedstawienie o kwiatach, które zbudziły się na wiosnę specjalnie dla nich, zobaczyć tańczące kwiaty i wysłuchać wielu wspaniałych wierszy i piosen
        • Dzień Matki: Czytaj więcej
        • Spotkanie integracyjne

        • 28.05.2008
        • 20 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej w Wojsce oraz Szkoły Podstawowej w Boruszowicach.
          Na wspólnej lekcji informatyki, pracując w grupach, uczniowie wykonali laurki na nadchodzący Dzień Matki, a na lekcji w-fu odbyły się wspólne gry i zabaw
        • Spotkanie integracyjne: Czytaj więcej
        • Dzień Unii Europejskiej

        • 21.05.2008
        • W dniu 21 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Unii Europejskiej. Dzięki staraniom całej społeczności szkolnej, w tym dniu odbyliśmy magiczną podróż po wielu zakątkach krajów Unii. Od samego progu szkoła witała nas flagami wszystkich 27 państw Unii, a w powietrzu mieszały się zapachy przeróżnych
        • Dzień Unii Europejskiej: Czytaj więcej
        • Dzień Matki

        • 17.05.2008
        • Uczniowie klas I-III przygotowują występ artystyczny z okazji Dnia Matki.
          Serdecznie zapraszamy mamy
          28 maja o godz. 16.30
        • Dzień Matki: Czytaj więcej
        • Dzień Unii Europejskiej

        • 14.05.2008

        • 21.05.2008r w naszej szkole będziemy obchodzili Dzień Unii Europejskiej.
          W tym dniu przeniesiemy się w daleką podróż po najpiękniejszych zakątkach krajów Unii.
          Każda z klas będzie prezentowała na forum szkoły jeden z krajów UE oraz przygotuje charakterystyczną potrawę dla wybranego przez siebie
        • Dzień Unii Europejskiej: Czytaj więcej
        • V Przegląd Filmów Ekologicznych

        • 04.05.2008
        • 23.04.2008 w Tworogu odbył się coroczny Przegląd Filmów Ekologicznych. W tym roku temat brzmiał: "Wśród mchów i paproci". Pierwsze miejsce w kategorii: praca plastyczna zajęli egzekwo:
          Paweł Szkolik z kl. 1,
          Sławomir Świtalski z kl. 3. 
          Zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii.
        • V Przegląd Filmów Ekologicznych: Czytaj więcej
        • Mistrzostwa Modeli Halowych

        • 28.04.2008
        • Nasz klub modelarski "MODELIX" brał udział w V Międzyszkolnych Halowych Zawodach
          Szybowców Styropianowych w Raciborzu.
          Paweł Szkolik zajął I miejsce.
          Przemek Sobolewski otrzymał nagrodę dla najmłodszego uczestnika zawodów.
          Drużynowo MODELIX zajął II miejsce w kategorii open i otrzymał puchar.
        • Mistrzostwa Modeli Halowych: Czytaj więcej
    • Dla uczniów i rodziców

      Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!
          • Godzina dostępności - nauczyciele
          • Pokaż
          • Link do dziennika elekronicznego Vulkan
          • Pokaż
          • Aktualności z życia szkoły
          • Pokaż
          • Fb - Gminne Przedszkole w Wojsce
          • Pokaż
          • Fb - Szkoła Podstawowa w Wojsce
          • Pokaż
    • Dlaczego my?

      Jesteśmy małą szkołą, ale z wielkim potencjałem. Uczymy w nielicznych klasach.  Dbamy o to, aby nasi uczniowie uczyli się w komfortowych warunkach, a także, aby nasza szkoła była systematycznie doposażana w nowoczesne pomoce sprzęty i pomoce dydaktyczne.
        • Jesteśmy pomocni
        • Kiedy wszystko zdaje się działać przeciwko Tobie,
          pamiętaj, że samolot startuje pod wiatr,
          nie z wiatrem.”
          Henry Ford
        • Jesteśmy cierpliwi i wytrwali
        • „Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie
          – dzięki nim trudności znikają,
          a przeszkody ulatniają się.”
          John Quincy Adams
        • Jesteśmy zaangażoowani
        • Wielu ludzi, którym nie udało się w życiu,
          nie zdaje sobie sprawy z tego,
          jak blisko sukcesu byli,
          kiedy się poddali.
          — Thomas Edison
        • Uczymy szacunku
        • "Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem.
          Sukces nadejdzie sam."
          — Albert Einstein
        • Jesteśmy życzliwi
        • "Wszyscy popełniamy błędy,
          ale cały sekret polega na tym,
          żeby umieć je naprawiać"
          R.D. Wingfield
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?