Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu rozstrzygnął konkurs plastyczny " Kartka Wielkanocna". Uczniowie naszej szkoły: Daria Buchta i Krzysztof Błażytko otrzymali wyróżnienie.
Technika wykonania kartki była różnorodna: wydzieranki, wycinanki, kolorowanki, kolaże.
Gratulujemy!
Technika wykonania kartki była różnorodna: wydzieranki, wycinanki, kolorowanki, kolaże.
Gratulujemy!
