• Strona główna

      • W dniu 30 stycznia w naszej szkole odbyło się rodzinne kolędowanie połączone z uroczystymi obchodami Dnia Babci i Dziadka. Było to wydarzenie, które już po raz kolejny zgromadziło liczną publiczność – sala wypełniła się po brzegi, co sprawiło nam ogromną radość. Wiedzieliśmy bowiem, że naszymi widzami, a zarazem najważniejszymi i najbardziej wymagającymi krytykami, będą osoby nam najbliższe, dlatego do tego spotkania przygotowywaliśmy się z niezw
      • 6 XI 2025r. uczniowie klasy 8,7 i 6 byli na wycieczce turystyczno- krajoznawczej na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. W ramach wycieczki zwiedzili Jaskinię Nietoperzową, Ojców, Ojcowski Park Narodowy, byli w zamku w Pieskowej Skale i Ojcowie. Podczas spaceru przez malownicze fragmenty krasowej doliny Prądnika dotarli aż do Bramy Krakowskiej , Igły Deotymy i kościółka na wodzie. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, obfitowała w wiele nowych wrażeń.
      • 13 listopada uczniowie klas 4–8 obejrzeli ekologiczny spektakl pt. „Sen o planecie”, który w ciekawy i poruszający sposób przypomniał o potrzebie troski o naszą planetę.
    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
        • KONKURS PLASTYCZNY

        • 04.01.2010
        • Temat: "Latając ze słońcem"
          Cała praca musi być wykonana ręcznie (farbami, pastelami, kredkami itp), trwałymi technikami plastycznymi. Wymagany format A3 kartka dużego bloku.
          Prace należy składać do pani M.Bednarek do 22 stycznia 2010.
        • KONKURS PLASTYCZNY: Czytaj więcej
        • Życzenia

        • 22.12.2009
        • Chwili wytchnienia od codzienności, odrobiny magii i niepowtarzalności, spokoju ducha i radości wśród najbliższych na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku życzymy wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom i Pracownikom szkoły.
        • Życzenia: Czytaj więcej
        • Świątecznie

        • 22.12.2009
        • W dniu dzisiejszym wszyscy uczniowie przygotowali swoje klasowe wigilie. W pięknie przystrojonych salach, przy dźwiękach kolęd dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia. Następnie oglądali Jasełka przygotowane przez Samorząd Uczniowski.
          Zachęcamy do obejrzenia albumu fotograficznego.
        • Świątecznie: Czytaj więcej
        • Wieczór Filmów Europejskich

        • 20.12.2009
        • 18 grudnia bieżącego roku odbył się pierwszy w historii naszej szkoły Wieczór Filmów Europejskich. Uczniowie klas IV-VI spotkali się późnym wieczorem, aby zobaczyć filmy w języku angielskim, niemieckim i polskim. Pomimo trzaskającego mrozu za oknami humory dopisywały, kolacja smakowała, a repertuar
        • Wieczór Filmów Europejskich: Czytaj więcej
        • WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM

        • 19.12.2009
        • Uczeń klasy III-Paweł Szkolik wziął udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO- LITERACKIM
          pt." Miejsce, które warto zobaczyć w mojej okolicy".
          Spośród 1125 prac nadesłanych na konkurs jego praca zdobyła wyróżnienie.
          Paweł zrobił pracę w drewnie przedstawiającą znaną nam kapliczkę na Wykierzu
        • WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM: Czytaj więcej
        • Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek

        • 16.12.2009
        • 12.12.2009 odbył się VII Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek w Dąbrówce
          pod patronatem biskupa Gerarda Kusza. Nasz chór zdobył II miejsce,
          a Karolina Popielarz z kl.I jako solistka zdobyła III miejsce.
        • Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek: Czytaj więcej
        • Omnibus 2009

        • 16.12.2009
        • Uczniowie klasy II i III brali udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej "Omnibus".
          Największą wiedzą wykazali się: Natalia Jergla, Paweł Szkolik i Marcel Błażytko, którzy reprezentowali naszą szkołę 11 grudnia w Międzygminnym Konkursie "Omnibus" w Świbiu. Gratulujemy!
        • Omnibus 2009: Czytaj więcej
        • Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych

        • 16.12.2009
        • 28.11.2009 odbył się II Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych w Wielowsi
          pod patronatem Marszałka Sejmiku Śląskiego.
          Nasz chór przygotowany przez p. Różę Neumann
          zdobył III miejsce.

        • Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych: Czytaj więcej
        • Halloween 2009

        • 14.11.2009
        • 4 listopada, wśród całkowitych ciemności zaczęły się pojawiać w naszej szkole duchy, czarownice, wampiry i wiedźmy... Nie wierzycie?? Zdjęcia pokazuja całą prawdę...
        • Halloween 2009: Czytaj więcej
        • Wywiadówka

        • 13.11.2009
        • Zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie do Szkoły dnia 18 listopada o godz. 16.30
        • Wywiadówka: Czytaj więcej
        • 16.10.2009
        • 5.10.09
          Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży "Uskrzydlamy" rozpoczęło w naszej szkole realizację projektu teatralnego "Kolorowa Akademia" skierowanego do chłopców z ZLW.
          Z tej okazji dla wszystkich uczniów odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt. "Księżniczka na ziarnku grochu", w którym chł
        • Czytaj więcej
        • DZIEŃ NAUCZYCIELA

        • 02.11.2009
        • Dziś obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
          Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. M. Czierpki i p.A. Potempy przygotowali wspaniały program artystyczny. Zdjęcia do obejrzenia wkrótce w albumie.
        • DZIEŃ NAUCZYCIELA: Czytaj więcej
        • Zebranie Rodziców

        • 12.09.2009
        • Dnia 16 września 2009 r. o godz.16.30 zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze zebranie w tym roku szkolnym.
        • Zebranie Rodziców: Czytaj więcej
        • Szkolny zestaw podręczników w roku szkolnym 2009/1010

        • 12.09.2009
        • Przedstawiamy szkolny zestaw podręczników dopuszczony do użytku przez Dyrektora Szkoły w roku szkolnym 2009/2010:
          KLASA I:
          "Odkrywam siebie- ja i moja szkoła" J.Faliszewska, Wydawnictwo MAC
          KLASA II:
          "Nasza klasa 2" Cz.Cyrański, Wydawnictwo MAC
          "Ja klar 1" podręcznik i ćwiczenia G.Ge
        • Szkolny zestaw podręczników w roku szkolnym 2009/1010: Czytaj więcej
        • Wakacje :)

        • 02.07.2009
        • "Lato, lato, lato czeka
          razem z latem czeka rzeka,
          razem z rzeką czeka las,
          a tam ciągle nie ma nas" Ludwik Jerzy Kern

          Wszystkim Naszym Uczniom życzymy niezapomnianych wrażeń podczas tegorocznego lata i do zobaczenia 1 września 2009 roku.
        • Wakacje :): Czytaj więcej
        • Dzień Dziecka - Dzień Sportu

        • 21.06.2009
        • W dniu 1 czerwca w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka odbył się Dzień Sportu.
          Z tej okazji uczniowie naszej szkoły brali udział w pięciu indywidualnych konkurencjach sportowych, w których zdobywać musieli jak największa liczbę punktów. Rywalizacja ta odbywała się w klasach I-III i IV-VI w kategor
        • Dzień Dziecka - Dzień Sportu: Czytaj więcej
        • Wycieczka do Wrocławia

        • 21.06.2009
        • W dniu 19.05.2009r uczniowie klas szóstych wraz z uczniami niższych klas byli na całodniowej wycieczce we Wrocławiu. Zwiedzaliśmy Muzeum Przyrody, Panoramę Racławicką i tamtejsze ZOO. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
        • Wycieczka do Wrocławia: Czytaj więcej
        • Czwórbój lekkoatletyczny

        • 21.06.2009
        • 06.05.2009r nasi uczniowie brali udział w czwórboju lekkoatletycznym w Szkole Podstawowej w Tworogu. Zawody te obejmują rywalizację w czterech konkurencjach: bieg 60m, skok w dal, rzut piłką palantową i odpowiednio bieg na 600m dla dziewcząt i 1000m dla chłopców. Nasi uczniowie w klasyfikacji druży
        • Czwórbój lekkoatletyczny: Czytaj więcej
    • Dla uczniów i rodziców

      Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!
          • Godzina dostępności - nauczyciele
          • Pokaż
          • Link do dziennika elekronicznego Vulkan
          • Pokaż
          • Aktualności z życia szkoły
          • Pokaż
          • Fb - Gminne Przedszkole w Wojsce
          • Pokaż
          • Fb - Szkoła Podstawowa w Wojsce
          • Pokaż
    • Dlaczego my?

      Jesteśmy małą szkołą, ale z wielkim potencjałem. Uczymy w nielicznych klasach.  Dbamy o to, aby nasi uczniowie uczyli się w komfortowych warunkach, a także, aby nasza szkoła była systematycznie doposażana w nowoczesne pomoce sprzęty i pomoce dydaktyczne.
        • Jesteśmy pomocni
        • Kiedy wszystko zdaje się działać przeciwko Tobie,
          pamiętaj, że samolot startuje pod wiatr,
          nie z wiatrem.”
          Henry Ford
        • Jesteśmy cierpliwi i wytrwali
        • „Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie
          – dzięki nim trudności znikają,
          a przeszkody ulatniają się.”
          John Quincy Adams
        • Jesteśmy zaangażoowani
        • Wielu ludzi, którym nie udało się w życiu,
          nie zdaje sobie sprawy z tego,
          jak blisko sukcesu byli,
          kiedy się poddali.
          — Thomas Edison
        • Uczymy szacunku
        • "Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem.
          Sukces nadejdzie sam."
          — Albert Einstein
        • Jesteśmy życzliwi
        • "Wszyscy popełniamy błędy,
          ale cały sekret polega na tym,
          żeby umieć je naprawiać"
          R.D. Wingfield
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?