Strona główna
Aktualności
Co nowego w szkole?Turniej BRD
- 28.04.2008
- W dniu 9 kwietnia uczniowie:
Łukasz Janiga
Kamil Mazalik
Łukasz Ziaja
brali udział w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Po trudnym teście i przejeździe po torze rowerem zajęli IV miejsce. - Turniej BRD: Czytaj więcej
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
- 28.04.2008
- Dnia 12 marca 2008 Łukasz Antoszków zajął 5 miejsce i wyróżnienie
w IX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym w Kaletach
GRAUTULUJEMY!!! - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny: Czytaj więcej
Magiczna podróż w świat baśni braci Grimm
- 20.04.2008
- 14 kwietnia 2008 roku w Szkole Podstawowej w Boruszowicach odbył się Międzyszkolny Konkurs związany z baśniami braci Grimm. Wzięły w nim udział Katarzyna Bednarek i Justyna Dziambor z klasy VIa oraz Karolina Krok z klasy Va. Dziewczyny walczyły, walczyły i zdobyły III miejsce. Konkurencje były dość
- Magiczna podróż w świat baśni braci Grimm: Czytaj więcej
Nasze wycieczki
- 15.04.2008
Uczniowie kl I-IV zwiedzają najbliższe okolice.
W dniu wczorajszym byliśmy na wycieczce w Toszku.
W programie wycieczki:
- zwiedzanie zamku i poznanie legend z nim
związanych
- spotkanie z Białą Damą na wieży
- teatrzyk kukiełkowy
- ognisko i pieczenie kiełbasek
- pamiątkowe zdjęcia- Nasze wycieczki: Czytaj więcej
- 15.04.2008
- Uczeń naszej szkoły - Łukasz Piejek (kl III) zdobył wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Brynku.
Gratulujemy! - Czytaj więcej
Do wiadomości rodziców
- 03.04.2008
7 kwietnia (poniedziałek)odbędzie się zebranie rodziców wszystkich klas o godz. 16.30
8 kwietnia 2008r (wtorek)
w związku z ogólnopolskim egzaminem klas szóstych, jest dniem wolnym dla uczniów pozostałych klas.
Szóstoklasiści odświętnie ubrani przychodzą do szkoły 8 kwietnia
o godz. 8.30- Do wiadomości rodziców: Czytaj więcej
- 16.04.2008
- Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny, pogody ducha, a także radosnego i miłego odpoczynku w rodzinnym gronie
życzy
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSP w Wojsce - Czytaj więcej
Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I - III
- 19.03.2008
- 5 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski w kategorii klas I-III.
Laureatami zostali:
klasa pierwsza
I miejsce Natalia Jergla
II miejsce Daria Kaminiorz
III miejsce Izabela Białkowska
klasa druga
I miejsce Łukasz Piejek
II miejsce Marta Lachowicz
III miejsce Daniel Dressler - Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I - III: Czytaj więcej
Konkurs Tesco dla szkół
- 20.02.2008
- Wzorem lat ubiegłych, zachęcmy wszystkich uczniów, rodziców oraz sympatyków naszej szkoły, do udziału w konkursie "Tesco dla szkół".
Za zrobine w Tesco zakupy proszę przy kasie UPOMNIEĆ SIĘ o kupon na którym będzie zapisana ilość punktów (1 pkt = 1zł)następnie kupon można przekazać do szkoły (p.Gra - Konkurs Tesco dla szkół: Czytaj więcej
Konkurs na LOGO SZKOŁY
- 19.02.2008
Ogłaszamy konkurs na Logo Szkoły.
Zapraszamy wszystkich chętnych do konkursu na opracowanie symbolu graficznego naszej szkoły- Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wojsce.
Za czasów Waszych Rodziców, Dziadków uczniowie każdej szkoły mieli tarcze, które wyróżniały ich szkołę spośród innych. Niech- Konkurs na LOGO SZKOŁY: Czytaj więcej
KONKURS!!!
- 17.02.2008
- Z okazji Walentynek świetlica zorganizowała szkolny konkurs na najładniejsze serce walentynkowe.
A oto laureaci konkursu:
kl. I-III
Baron Magda I miejsce
Krzych Adrian II miejsce
Kramkowski Paweł III miejsce
wyróżnienia:
Wesołowski Bartek
Madej Przemek
Kaminiorz Daria
kl.IV - VI
Bucht - KONKURS!!!: Czytaj więcej
Walentynkowe spotkanie z Babciami i Dziadkami
- 16.02.2008
- Dnia 13 lutego odbyło się romantyczne spotkanie dla Babć i dziadków.
W programie znalazły się:
1)"Randka w ciemno" na wesoło
2)Występ kabareciku "Dzieciaki ze świtlicowej paki przedstawiają..."
3)Wytęp laureatki konkursu "Godomu po naszemu"
4)Słodki poczęstunek w romantycznej oprawie przygotowa - Walentynkowe spotkanie z Babciami i Dziadkami: Czytaj więcej
Walentynki
- 16.02.2008
- Z okazji WALENTYNEK Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole ciekawą uroczystość na którą złożyły się:
1) poczta walentynkowa
2) występ kabareciku "Dzieciaki ze świetlicowej paki przedstawiają..."
3) Podsumowanie konkursu na najładniejsze serce walentynkowe oraz wręczenie nagród laureatom - Walentynki: Czytaj więcej
Pasowanie na czytelników
- 18.02.2008
1 lutego odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na czytelników naszej szkolnej biblioteki.
Uczniowie kl. I. uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych, otrzymali pamiątkowe dyplomy i wypożyczyli swoje pierwsze książki.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego ważnego wydarzenia.- Pasowanie na czytelników: Czytaj więcej
Wystawa owadów w szkole
- 07.02.2008
2 lutego odbyła się wystawa owadów w naszej szkole.
Wysłuchaliśmy prelekcji na ten temat, a następnie obejrzeliśmy wystawę.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym szkoły.- Wystawa owadów w szkole: Czytaj więcej
zajęcia otwarte
- 02.02.2008
W piątek 01 lutego odbyły się lekcje otwarte
w klasie I
połączone z występem artystycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Program :
-zajęcia w klasie pierwszej
-zajęcia w sali komputerowej
-wspólne prace plastyczne z dziadkami
-poczęstunek i występ artystyczny
Zapraszamy do obejrzenia z- zajęcia otwarte: Czytaj więcej
Nowa pracownia komputerowa.
- 10.04.2008
Szkoła Podstawowa w Wojsce otrzymała nową pracownię komputerową w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Unię Europejską(EFS)
pt. "Pracownie koputerowe dla szkół".
W pierwszych dniach nowego roku szkolnego 2007/2008 w Naszej Szkole w Wojsce została odd- Nowa pracownia komputerowa.: Czytaj więcej
Dla uczniów i rodziców
Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!Dlaczego my?
Jesteśmy małą szkołą, ale z wielkim potencjałem. Uczymy w nielicznych klasach. Dbamy o to, aby nasi uczniowie uczyli się w komfortowych warunkach, a także, aby nasza szkoła była systematycznie doposażana w nowoczesne pomoce sprzęty i pomoce dydaktyczne.- Jesteśmy pomocni
- Kiedy wszystko zdaje się działać przeciwko Tobie,
pamiętaj, że samolot startuje pod wiatr,
nie z wiatrem.”
Henry Ford
- Jesteśmy cierpliwi i wytrwali
- „Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie
– dzięki nim trudności znikają,
a przeszkody ulatniają się.”
John Quincy Adams
- Jesteśmy zaangażoowani
- Wielu ludzi, którym nie udało się w życiu,
nie zdaje sobie sprawy z tego,
jak blisko sukcesu byli,
kiedy się poddali.
— Thomas Edison
- Uczymy szacunku
- "Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem.
Sukces nadejdzie sam."
— Albert Einstein
- Jesteśmy życzliwi
- "Wszyscy popełniamy błędy,
ale cały sekret polega na tym,
żeby umieć je naprawiać"
R.D. Wingfield
