• Strona główna

      • W dniu 30 stycznia w naszej szkole odbyło się rodzinne kolędowanie połączone z uroczystymi obchodami Dnia Babci i Dziadka. Było to wydarzenie, które już po raz kolejny zgromadziło liczną publiczność – sala wypełniła się po brzegi, co sprawiło nam ogromną radość. Wiedzieliśmy bowiem, że naszymi widzami, a zarazem najważniejszymi i najbardziej wymagającymi krytykami, będą osoby nam najbliższe, dlatego do tego spotkania przygotowywaliśmy się z niezw
      • 6 XI 2025r. uczniowie klasy 8,7 i 6 byli na wycieczce turystyczno- krajoznawczej na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. W ramach wycieczki zwiedzili Jaskinię Nietoperzową, Ojców, Ojcowski Park Narodowy, byli w zamku w Pieskowej Skale i Ojcowie. Podczas spaceru przez malownicze fragmenty krasowej doliny Prądnika dotarli aż do Bramy Krakowskiej , Igły Deotymy i kościółka na wodzie. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, obfitowała w wiele nowych wrażeń.
      • 13 listopada uczniowie klas 4–8 obejrzeli ekologiczny spektakl pt. „Sen o planecie”, który w ciekawy i poruszający sposób przypomniał o potrzebie troski o naszą planetę.
    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
        • Dzień Marii Skłodowskiej Curie

        • 25.11.2011
        • W związku z obchodami kończącego się roku Marii Skłodowskiej Curie uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących na obchody dnia naszej noblistki. Po uroczystym powitaniu odbyło się przedstawienie teatralne ukazujące życie i działalność Marii Skłodowskie Curie, następnie starsi uczniowie wzięli udział w konkursie przyrodniczym. Jednak największą atrakcją tego dnia były eksperymenty przeprowadzone w laboratorium chemicznym. Nasi uczniowie poczuli się jak prawdziwi chemicy, zabarwiali probówki, doprowadzali do wybuchu wulkanu , ściągali odciski palców... To było dla nich niezapomniane przeżycie. Pragniemy serdecznie podziękować Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Uczniom Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących za tak ciekawe ukazanie życia Marii Skłodowskiej Curie. Zdjęcia w naszym albumie fotograficznym

        • Dzień Marii Skłodowskiej Curie: Czytaj więcej
        • Podziękowania

        • 25.11.2011
        • Dyrekcja i Rada Pedagogiczna pragną serdecznie podziękować Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy tanecznej, która odbyła się 12 listopada. Dochód z zabawy przeznaczony będzie dla uczniów naszej szkoły.

        • Podziękowania: Czytaj więcej
        • Z rogalem i lampionem.

        • 17.11.2011
        • 6 listopada odbyły się w Wojsce obchody dnia św. Marcina. Jak co roku zaczęły się w kościele parafialnym występem dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wojsce. Kulminacyjnym momentem dnia była krótka inscenizacja przedstawiająca fragment legendy. Przed tłumem pojawił się na koniu św. Marcin, który widząc zmarzniętego żebraka oddał mu swój plaszcz. Następnie korowód z kolorowymi lampionami przeszedł do sali "Pod Różą", gdzie najmłodsi zostali obdarowani słodkimi rogalami. Na koniec spotkania rozstrzygnięto konkurs plastyczny, w którym brali udział również uczniowie naszej szkoły.

        • Z rogalem i lampionem.: Czytaj więcej
        • Mój przyjaciel Miś

        • 14.11.2011
        • Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Wojsce oraz przedszkolaków.

          Konkurs organizujemy z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada, a ustanowiony został w 2002r. w setną rocznicę powstania tej sympatycznej zabawki.

        • Mój przyjaciel Miś: Czytaj więcej
        • Halloween 2011

        • 25.11.2011
        • 4 listopada bieżącego roku tradycyjnie pojawiły się w naszej szkole czarownice, wampiry, nietoperze, duchy i inne straszydła..Było przerażająco...Co i tak nie przeszkodziło wszystkim świetnie się bawić. W tym roku oprócz tradycyjnego łowienia jabłek z wody czy tworzenia mumii z papieru toaletowego furorę zrobiło liczenie nietoperzy, łowienie parówek z keczupowego sosu czy karmienie z zawiązanymi oczami. Wszystkim dziękujemy za miłą zabawę i przebrania. Zdjęcia w naszym albumie fotograficznym

        • Halloween 2011: Czytaj więcej
        • Informacja

        • 28.10.2011
        • 31 październik 2011 roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

          Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy.

        • Informacja: Czytaj więcej
        • Wiadomość dla Rodziców

        • 25.10.2011
        • Przypominamy , że istnieje możliwość konsultacji z nauczycielami dn. 26.10. 2011 o godz. 16.30

          Szczególowy harmonogram wywiadówek i konsultacji otrzymaliście Państwo na zebraniu wrześniowym. Ponadto harmonogram ten znajduje się również na naszej stronie internetowej w zakładce KALENDARZ.

          Zapraszamy chętnych Rodziców.

        • Wiadomość dla Rodziców: Czytaj więcej
        • Wycieczka do kina

        • 24.10.2011
        • Dziś uczniowie klasy I i II wraz z przedszkolakami wybrali się na wycieczkę do kina na film "Kubuś Puchatek".

        • Wycieczka do kina: Czytaj więcej
        • ZAPROSZENIE NA ZABAWĘ TANECZNĄ

        • 24.10.2011
        • ZAPRASZAMY na ZABAWĘ TANECZNĄ dn.12.11.2011r. do  Baru Myśliwskiego w Wojsce w godz. 20.00 - 2.00.

          Cena biletu 20 zł od osoby. W cenie biletu kawa i ciasto. Zabawa jest organizowana przez Radę Rodziców Szkoły. Całkowity dochód z zabawy będzie przeznaczony dla dzieci z naszej szkoły.

          SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY !!!!!!!

        • ZAPROSZENIE NA ZABAWĘ TANECZNĄ: Czytaj więcej
        • Zmiana planu

        • 23.10.2011
        • Od dnia 24 października będzie zmiana planu.

          W związku z tym wszystkie zajęcia pozalekcyjne i kółka również ulegną zmianie o czym wkrótce powiadomimy.

        • Zmiana planu: Czytaj więcej
        • Prośba Rady Rodziców.

        • 23.10.2011
        • Rada Rodziców prosi wszystkich chętnych o przynoszenie do 3 listopada fantów na Zabawę Andrzejkową dla dorosłych. Zabawa odbędzie się 12 listopada 2011r w Wojsce. Fanty można składać w świetlicy szkolnej. Szczegóły odnośnie zabawy w póżniejszym terminie.

        • Prośba Rady Rodziców.: Czytaj więcej
        • Zapraszamy na aerobik

        • 23.10.2011
        • Zapraszamy na aerobik 7 listopada (poniedziałek) o 17.30 do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Wojsce. Pierwsze 3 zajęcia będą darmowe. Następne (jeżeli zbierze sie grupa) będą płatne. Szczegółowe wiadomości na miejscu. Zapraszamy chętnych!!!

        • Zapraszamy na aerobik: Czytaj więcej
        • Wycieczka do Biblioteki Gminnej w Wojsce.

        • 25.10.2011
        • Po zeszłorocznym pasowaniu na czytelników czas rozszerzyć horyzonty. Uczniowie klasy II i III wybrali się tym razem do Gminnej Biblioteki w Wojsce. Mieliśmy okazję zwiedzić bibliotekę, zapoznać się z pracą pani bibliotekarki, pokolorować ilustracje do znanych lektur. Jesteśmy tu zawsze mile widziani. W dowód wdzięczności za miłe przyjęcie zostawiliśmy w bibliotece naszą laurkę. A w zamian czekała nas niespodzianka: słodki poczęstunek i książki, które pani Danuta Stebel z Biblioteki Gminnej ofiarowała naszej szkole. Zachęcamy do czytania! Oglądajcie nasze zdjęcia.

        • Wycieczka do Biblioteki Gminnej w Wojsce.: Czytaj więcej
        • Konkurs plastyczny

        • 23.10.2011
        • Rada Sołecka i Świetlica Szkolna w Wojsce zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pt "Krajobraz jesienny".

          Format i technika prac dowolne. Własnoręcznie wykonane prace należy składać w świetlicy szkolnej do dnia 02 listopada 2011r. Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:przedszkolaki; klasy I-III; klasy IV-VI.

        • Konkurs plastyczny: Czytaj więcej
        • Najserdeczniejsze życzenia

        • 23.10.2011
        • " Szukać prawdy, kochać piękno

          Chcieć dobra, czynić najlepsze

          To zadanie i cel człowieka "

          Wszystkim Pracownikom Naszej Szkoły

          pomyślności w realizacji planów i śmiałości w dążeniu do spełniania marzeń. A także cierpliwości i wrażliwości- aby praca z dziećmi dawała satysfakcję i przyjemność.

        • Najserdeczniejsze życzenia: Czytaj więcej
        • Drodzy Rodzice!

        • 12.10.2011
        • Informujemy, że dzień 14 października bieżącego roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Zapewniamy opiekę świetlicową.

          Prosimy o pisemne potwierdzenie obecności oraz wyznaczenie godzin pobytu ucznia w tym dniu w szkole.

          Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

        • Drodzy Rodzice!: Czytaj więcej
        • UROCZYSTE ŚLUBOWANIE I PASOWANIE

        • 09.10.2011
        • 7 września odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej.

          Zgromadzonych gości powitał dyrektor szkoły p. Marcin Paździor. Następnie uczniowie klsy II i III przywitali pierwszaków wierszami i piosenkami obiecując pomoc w szkolnej nauce, zabawie i pracy. Pierwszoklasiści pod opieką swojej wychowawczyni p. Dagmary Wosz pochwalili się tym, czego nauczyli sie już w pierwszym miesiącu nauki. Potem odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Na koniec jeszcze prezenty od starszych kolegów i życzenia od całej społeczności uczniowskiej. Gratulujemy !!!

        • UROCZYSTE ŚLUBOWANIE I PASOWANIE: Czytaj więcej
        • Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2011/2012

        • 09.10.2011
        • Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2011/2012 - Obrazek 1 Decyzją Dyrektora SP w Wojsce, na podstawie § 5 Rozporządzenia MEN z 5 października 2010r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego z 18 kwietnia 2002 r., po pozytywnym zaopiniowaniu przez: Radę Pedagogiczną i Radę Rodziców ustala się dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych w roku szkolnym 2011/2012

        • Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2011/2012: Czytaj więcej
    • Dla uczniów i rodziców

      Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!
          • Godzina dostępności - nauczyciele
          • Pokaż
          • Link do dziennika elekronicznego Vulkan
          • Pokaż
          • Aktualności z życia szkoły
          • Pokaż
          • Fb - Gminne Przedszkole w Wojsce
          • Pokaż
          • Fb - Szkoła Podstawowa w Wojsce
          • Pokaż
    • Dlaczego my?

      Jesteśmy małą szkołą, ale z wielkim potencjałem. Uczymy w nielicznych klasach.  Dbamy o to, aby nasi uczniowie uczyli się w komfortowych warunkach, a także, aby nasza szkoła była systematycznie doposażana w nowoczesne pomoce sprzęty i pomoce dydaktyczne.
        • Jesteśmy pomocni
        • Kiedy wszystko zdaje się działać przeciwko Tobie,
          pamiętaj, że samolot startuje pod wiatr,
          nie z wiatrem.”
          Henry Ford
        • Jesteśmy cierpliwi i wytrwali
        • „Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie
          – dzięki nim trudności znikają,
          a przeszkody ulatniają się.”
          John Quincy Adams
        • Jesteśmy zaangażoowani
        • Wielu ludzi, którym nie udało się w życiu,
          nie zdaje sobie sprawy z tego,
          jak blisko sukcesu byli,
          kiedy się poddali.
          — Thomas Edison
        • Uczymy szacunku
        • "Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem.
          Sukces nadejdzie sam."
          — Albert Einstein
        • Jesteśmy życzliwi
        • "Wszyscy popełniamy błędy,
          ale cały sekret polega na tym,
          żeby umieć je naprawiać"
          R.D. Wingfield
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?