Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Ogólnej "Zuch"
18 marca 2011r. uczniowie klasy I i II wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Ogólnej "Zuch" organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej z siedzibą w Warszawie.
Konkurs "Zuch" polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów ponadprogramowego zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej. Pozwala także na rozwijanie wyobraźni i myślenia twórczego dzieci.
Z klasy I zakwalifikowali się do konkursu uczniowie:
Wiktoria Błażytko, Szymon Jaworek, Kaja Jarzębska i Agata Krawczyk
Z klasy II zakwalifikowali się następujący uczniowie:
Szkolik Paulina, Dawid Grzybek, Zdrzałek Marzena, Popielarz Karolina, Piejek Mateusz i Lachowicz Mateusz