• Strona główna

      • W dniu 30 stycznia w naszej szkole odbyło się rodzinne kolędowanie połączone z uroczystymi obchodami Dnia Babci i Dziadka. Było to wydarzenie, które już po raz kolejny zgromadziło liczną publiczność – sala wypełniła się po brzegi, co sprawiło nam ogromną radość. Wiedzieliśmy bowiem, że naszymi widzami, a zarazem najważniejszymi i najbardziej wymagającymi krytykami, będą osoby nam najbliższe, dlatego do tego spotkania przygotowywaliśmy się z niezw
      • 6 XI 2025r. uczniowie klasy 8,7 i 6 byli na wycieczce turystyczno- krajoznawczej na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. W ramach wycieczki zwiedzili Jaskinię Nietoperzową, Ojców, Ojcowski Park Narodowy, byli w zamku w Pieskowej Skale i Ojcowie. Podczas spaceru przez malownicze fragmenty krasowej doliny Prądnika dotarli aż do Bramy Krakowskiej , Igły Deotymy i kościółka na wodzie. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, obfitowała w wiele nowych wrażeń.
      • 13 listopada uczniowie klas 4–8 obejrzeli ekologiczny spektakl pt. „Sen o planecie”, który w ciekawy i poruszający sposób przypomniał o potrzebie troski o naszą planetę.
    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
        • Święto Edukacji Narodowej

        • 12.10.2012
        • „Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!”

          Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wszystkim Pracownikom Naszej Szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia : dużo zdrowia, uśmiechu każdego dnia i satysfakcji z wykonywanej pracy.

        • Święto Edukacji Narodowej: Czytaj więcej
        • Mamy PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY….

        • 11.10.2012
        • 10 października 2012r. w Naszej Szkole odbyły się Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Z programami wyborczymi kandydatów mogliśmy się zapoznać przez cały miesiąc.W konkursie wystartowało czterech kandydatów. Każdy z uczniów szkoły oraz wszyscy nauczyciele oddali swój głos na swojego ulubieńca.

        • Mamy PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY….: Czytaj więcej
        • JESIENNA WYCIECZKA

        • 06.10.2012
        • 3 października uczniowie klas I-III wyruszyli na pieszą wycieczkę do lasu na Wykierz. Wykorzystaliśmy ładną pogodę, aby pożegnać lato, a powitać kalendarzową jesień. Celem naszej wycieczki była polana leśna "Knieja". Tam posililiśmy się po trudach wędrówki. Potem nastał czas leśnych zabaw. Trudno było rozstać się z tym miejscem. Na koniec czekała nas jeszcze jedna niespodzianka- leśna kapliczka poświęcona zmarłym leśnikom. Atrakcje wycieczki uwieczniliśmy na zdjęciach. W lesie obserwowaliśmy warstwy lasu, zwierzęta i rośliny. W drodze powrotnej zbieraliśmy skarby jesieni w postaci kolorowych liści,kasztanów i żołędzi. Na pewno wykorzystamy je na lekcjach.

        • JESIENNA WYCIECZKA: Czytaj więcej
        • Europejski Tydzień Języków Obcych

        • 06.10.2012
        • 26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. W naszej szkole obchodziliśmy go jednak przez cały tydzień. Każdego dnia uczniowie mieli za zadanie odnaleźć ukryte w całej szkole 20 słów w językach hiszpańskim, włoskim, czeskim oraz francuskim. Bezkonkurencyjne okazały się ucennice klasy V : Nicole Dressler, Natalia Busek, Aurelia Kaschuba i Wiktoria Jaworek, które odnalazły największą ilość słów, jak również napisały je bez prawie żadnego błędu. Na zakończenie obchodów uczniowie wszystkich klas zaśpiewali nieśmiertelną piosenkę "Panie Janie" w 7 językach eurpejskich, najwięcej uśmiechu sprawiło " Bratre Kubo" w języku czeskim. Wszystkim bardzo dziękujemy : Danke, Thank you, Dekuji, Merci, Gracias, Grazie :)

        • Europejski Tydzień Języków Obcych: Czytaj więcej
        • 06.10.2012
        •  - Obrazek 1

          To było prawdziwe święto w naszej szkole.

          Pod hasłem "Młodzi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają" odbyło się przepytywanie i egzaminowanie.
          Wielu uczniów dzięki tej akcji utrwaliło sobie tabliczkę mnożenia. Do godziny 13.00 chętni uczniowie zdawali egzamin. Niektórzy douczali się na przerwie i po godzinie zdawali egzamin ponownie. Wszyscy byli bardzo zaangażowani.

        • Czytaj więcej
        • PASOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ

        • 06.10.2012
        • 26 września 2012 r. uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Po występie artystycznym i uroczystym ślubowaniu, przyszedł czas na pasowanie na ucznia. Pasowania, specjalnym piórem, dokonał Dyrektor Szkoły p. Marcin Paździor. Pamiątkowe dyplomy otrzymali uczniowie z rąk swojej wychowawczyni p. Danuty Bery. Zaś specjalne upominki rozdali im przedstawiciele klasy drugiej i trzeciej, którzy wcześniej przywitali pierwszaków występem artystycznym, przygotowanym pod kierunkiem p. Dagmary Wosz i p. Bożeny Szeligi. Nie zabrakło również słodkich upominków rozdanych przez p. Grażynę Skowron, a ufundowanych przez Spółdzielnię i Samorząd Uczniowski.

        • PASOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ: Czytaj więcej
        • GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

        • 06.10.2012
        • W piątek 21 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Tworogu. W konkurencji drużynowej w kategorii chłopców reprezentowali nas: Mateusz Piejek, Mateusz Lachowicz , Marcel Krok, Bartek Pigulla, Dawid Grzybek oraz Przemysław Madej,zaś wśród dziewcząt: Wiktoria Pisula, Marzena Zdrzałek, Nicole Dressler oraz ze względu na nieobecność spowodowaną chorobą dwóch uczennic gościnnie w zespole pobiegł Marcel Błażytko oraz uczennica Szkoły Podstawowej w Boruszowicach. Zespoły w zawodach tych zajęły III miejsca uzyskując odpowiednio następujące wyniki czasowe na mecie: chłopcy 21,34 sek., eksperymentalny zespół dziewcząt 24,02 sek.

        • GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE: Czytaj więcej
        • Narodowe czytanie „Pana Tadeusza”

        • 07.10.2012
        • Narodowe czytanie „Pana Tadeusza” - Obrazek 1Słowa prezydenta Bronisława Komorowskiego: „Zachęcam i zapraszam do narodowego, a więc wspólnego czytania ‹‹ Pana Tadeusza ››, do wspólnego czytania od Tatr po Bałtyk, od Odry aż po Bug, a nawet i dalej, sięgając także i do terenów znad Niemna, tych gdzie nasza wyobraźnia lokuje Soplicowo [...]” - zrodziły pomysł organizacji takiego przedsięwzięcia w naszej szkole.

        • Narodowe czytanie „Pana Tadeusza”: Czytaj więcej
        • INFORMACJA

        • 24.09.2012
        • Informujemy, że w dniu 1 października 2012 r. świetlica szkolna będzie wyjątkowo czynna tylko do 14.30.

        • INFORMACJA: Czytaj więcej
        • 17.09.2012
        • Serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie na wrześniową wywiadówkę. Terminy następnych spotkań z Rodzicami oraz inne ważne daty i uroczystości w roku szkolnym 2012/2013 do sprawdzenia w Kalendarzu

        • Czytaj więcej
        • Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2012/2013

        • 17.09.2012
        • W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010r. (zmieniające rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego Dz. U. Nr 186, poz. 1246) § 5.1 Dyrektor Szkoły wspólnie z Radą Pedagogiczną ustalił dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych:

          2 listopada 2012 r.

        • Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2012/2013: Czytaj więcej
        • 14.09.2012
        • Przypominamy, że w zakładce DOKUMENTY SZKOLNE znajduje się "Procedura udzielania i organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojsce."

          Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem.

        • Czytaj więcej
        • AEROBIK

        • 14.09.2012
        • Zapraszamy na zajęcia aerobiku we wtorki i czwartki o 18.20 w Szkole Podstawowej w Wojsce. Pierwsze zajęcia odbędą się 27 września. Cena 5 zł. Zabieramy: ręcznik lub karimatę; obuwie zmienne; butelkę wody

        • AEROBIK: Czytaj więcej
        • ZAJĘCIA TANECZNE

        • 14.09.2012
        • W nowy rok szkolny ruszamy tanecznym krokiem.

          Zajęcia taneczne dla naszych uczniów odbywają się następująco: grupa starsza - środa godz. 14.00; grupa młodsza - środa godz. 15.00 Serdecznie zapraszamy smiley

        • ZAJĘCIA TANECZNE: Czytaj więcej
        • ZEBRANIE Z RODZICAMI

        • 07.09.2012
        • Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami klas, które odbędzie się 14 września (piątek) o 16.30 w Szkole Podstawowej w Wojsce.

          Przepraszamy za zmianę terminu.

        • ZEBRANIE Z RODZICAMI: Czytaj więcej
        • 3 WRZEŚNIA ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY

        • 07.09.2012
        • 3 WRZEŚNIA ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY 2012/2013.

          Z tej okazji odbył się uroczysty apel przygotowany przez naszych uczniów pod kierunkiem p. Moniki Ziob. Nie zabrakło pięknych wierszy i piosenek na pożegnanie wakacji i powitanie szkoły. Piękne tańce i scenki z humorem zachęciły nas do powrotu w mury szkoły. Mieliśmy również okazję powitać pierwszoklasistów, którzy z okazji przekroczenia progu szkoły otrzymali symboliczne "rogi obfitości". Zdjęcia z uroczystości do obejrzenia w zakładce "Album fotograficzny"

        • 3 WRZEŚNIA ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY: Czytaj więcej
        • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

        • 31.08.2012
        • Rozpoczęcie roku szkolnego : 3 WRZEŚNIA 2012 r.

          8.00 - msza św. w Kościele Parafialnym w Wojsce

          9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Wojsce

          ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 - Obrazek 1Rozpoczynamy kolejny, nowy rok szkolny. Z tej okazji życzymy wszystkim uczniom wielu radości, optymizmu i samych sukcesów, a rodzicom cierpliwości i zadowolenia z postępów swoich pociech.

        • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013: Czytaj więcej
        • ŻYCZYMY SŁONECZNYCH WAKACJI

        • 01.07.2012
        • Oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012 uroczystym apelem. Uczniowie klasy piątej, w specjalnie przygotowanym przedstawieniu, pożegnali kolegów klasy szóstej. Potem nastał czas nagradzania za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowania. Były również nagrody za pracę w Szkolnej Bibliotece i Sklepiku Uczniowskim oraz nagrody za wspaniałe wyniki w wielu konkursach. Oficjalnie podziękowaliśmy również naszym darczyńcom. Życzymy wszystkim zdrowych i słonecznych wakacji . PAMIĘTAJCIE O BEZPIECZEŃSTWIE.!!! Do zobaczenia we wrześniu.

        • ŻYCZYMY SŁONECZNYCH WAKACJI: Czytaj więcej
        • DZIĘKUJEMY !!!

        • 01.07.2012
        • Dziękujemy wszystkim , którzy pomagali szkole i przyczynili się do uatrakcyjnienia pracy naszej placówki w roku szkolnym 2011/2012. Oto lista naszych darczyńców:

          1. Państwo Sylwia i Klaudiusz Samol

          2. Państwo Ilona i Andrzej Dressler

          3. Państwo Katarzyna i Grzegorz Zdrzałek

          4. Państwo Regina i Jerzy Ziaja

        • DZIĘKUJEMY !!!: Czytaj więcej
    • Dla uczniów i rodziców

      Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!
          • Godzina dostępności - nauczyciele
          • Pokaż
          • Link do dziennika elekronicznego Vulkan
          • Pokaż
          • Aktualności z życia szkoły
          • Pokaż
          • Fb - Gminne Przedszkole w Wojsce
          • Pokaż
          • Fb - Szkoła Podstawowa w Wojsce
          • Pokaż
    • Dlaczego my?

      Jesteśmy małą szkołą, ale z wielkim potencjałem. Uczymy w nielicznych klasach.  Dbamy o to, aby nasi uczniowie uczyli się w komfortowych warunkach, a także, aby nasza szkoła była systematycznie doposażana w nowoczesne pomoce sprzęty i pomoce dydaktyczne.
        • Jesteśmy pomocni
        • Kiedy wszystko zdaje się działać przeciwko Tobie,
          pamiętaj, że samolot startuje pod wiatr,
          nie z wiatrem.”
          Henry Ford
        • Jesteśmy cierpliwi i wytrwali
        • „Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie
          – dzięki nim trudności znikają,
          a przeszkody ulatniają się.”
          John Quincy Adams
        • Jesteśmy zaangażoowani
        • Wielu ludzi, którym nie udało się w życiu,
          nie zdaje sobie sprawy z tego,
          jak blisko sukcesu byli,
          kiedy się poddali.
          — Thomas Edison
        • Uczymy szacunku
        • "Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem.
          Sukces nadejdzie sam."
          — Albert Einstein
        • Jesteśmy życzliwi
        • "Wszyscy popełniamy błędy,
          ale cały sekret polega na tym,
          żeby umieć je naprawiać"
          R.D. Wingfield
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?