Strona główna
Aktualności
Co nowego w szkole?Święto Edukacji Narodowej
- 12.10.2012
„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!”
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wszystkim Pracownikom Naszej Szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia : dużo zdrowia, uśmiechu każdego dnia i satysfakcji z wykonywanej pracy.
- Święto Edukacji Narodowej: Czytaj więcej
Mamy PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY….
- 11.10.2012
10 października 2012r. w Naszej Szkole odbyły się Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Z programami wyborczymi kandydatów mogliśmy się zapoznać przez cały miesiąc.W konkursie wystartowało czterech kandydatów. Każdy z uczniów szkoły oraz wszyscy nauczyciele oddali swój głos na swojego ulubieńca.
- Mamy PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY….: Czytaj więcej
JESIENNA WYCIECZKA
- 06.10.2012
3 października uczniowie klas I-III wyruszyli na pieszą wycieczkę do lasu na Wykierz. Wykorzystaliśmy ładną pogodę, aby pożegnać lato, a powitać kalendarzową jesień. Celem naszej wycieczki była polana leśna "Knieja". Tam posililiśmy się po trudach wędrówki. Potem nastał czas leśnych zabaw. Trudno było rozstać się z tym miejscem. Na koniec czekała nas jeszcze jedna niespodzianka- leśna kapliczka poświęcona zmarłym leśnikom. Atrakcje wycieczki uwieczniliśmy na zdjęciach. W lesie obserwowaliśmy warstwy lasu, zwierzęta i rośliny. W drodze powrotnej zbieraliśmy skarby jesieni w postaci kolorowych liści,kasztanów i żołędzi. Na pewno wykorzystamy je na lekcjach.
- JESIENNA WYCIECZKA: Czytaj więcej
Europejski Tydzień Języków Obcych
- 06.10.2012
26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. W naszej szkole obchodziliśmy go jednak przez cały tydzień. Każdego dnia uczniowie mieli za zadanie odnaleźć ukryte w całej szkole 20 słów w językach hiszpańskim, włoskim, czeskim oraz francuskim. Bezkonkurencyjne okazały się ucennice klasy V : Nicole Dressler, Natalia Busek, Aurelia Kaschuba i Wiktoria Jaworek, które odnalazły największą ilość słów, jak również napisały je bez prawie żadnego błędu. Na zakończenie obchodów uczniowie wszystkich klas zaśpiewali nieśmiertelną piosenkę "Panie Janie" w 7 językach eurpejskich, najwięcej uśmiechu sprawiło " Bratre Kubo" w języku czeskim. Wszystkim bardzo dziękujemy : Danke, Thank you, Dekuji, Merci, Gracias, Grazie :)
- Europejski Tydzień Języków Obcych: Czytaj więcej
- 06.10.2012

To było prawdziwe święto w naszej szkole.
Pod hasłem "Młodzi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają" odbyło się przepytywanie i egzaminowanie.
Wielu uczniów dzięki tej akcji utrwaliło sobie tabliczkę mnożenia. Do godziny 13.00 chętni uczniowie zdawali egzamin. Niektórzy douczali się na przerwie i po godzinie zdawali egzamin ponownie. Wszyscy byli bardzo zaangażowani.- Czytaj więcej
PASOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ
- 06.10.2012
26 września 2012 r. uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Po występie artystycznym i uroczystym ślubowaniu, przyszedł czas na pasowanie na ucznia. Pasowania, specjalnym piórem, dokonał Dyrektor Szkoły p. Marcin Paździor. Pamiątkowe dyplomy otrzymali uczniowie z rąk swojej wychowawczyni p. Danuty Bery. Zaś specjalne upominki rozdali im przedstawiciele klasy drugiej i trzeciej, którzy wcześniej przywitali pierwszaków występem artystycznym, przygotowanym pod kierunkiem p. Dagmary Wosz i p. Bożeny Szeligi. Nie zabrakło również słodkich upominków rozdanych przez p. Grażynę Skowron, a ufundowanych przez Spółdzielnię i Samorząd Uczniowski.
- PASOWANIE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ: Czytaj więcej
GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
- 06.10.2012
W piątek 21 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Tworogu. W konkurencji drużynowej w kategorii chłopców reprezentowali nas: Mateusz Piejek, Mateusz Lachowicz , Marcel Krok, Bartek Pigulla, Dawid Grzybek oraz Przemysław Madej,zaś wśród dziewcząt: Wiktoria Pisula, Marzena Zdrzałek, Nicole Dressler oraz ze względu na nieobecność spowodowaną chorobą dwóch uczennic gościnnie w zespole pobiegł Marcel Błażytko oraz uczennica Szkoły Podstawowej w Boruszowicach. Zespoły w zawodach tych zajęły III miejsca uzyskując odpowiednio następujące wyniki czasowe na mecie: chłopcy 21,34 sek., eksperymentalny zespół dziewcząt 24,02 sek.
- GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE: Czytaj więcej
Narodowe czytanie „Pana Tadeusza”
- 07.10.2012
Słowa prezydenta Bronisława Komorowskiego: „Zachęcam i zapraszam do narodowego, a więc wspólnego czytania ‹‹ Pana Tadeusza ››, do wspólnego czytania od Tatr po Bałtyk, od Odry aż po Bug, a nawet i dalej, sięgając także i do terenów znad Niemna, tych gdzie nasza wyobraźnia lokuje Soplicowo [...]” - zrodziły pomysł organizacji takiego przedsięwzięcia w naszej szkole.- Narodowe czytanie „Pana Tadeusza”: Czytaj więcej
INFORMACJA
- 24.09.2012
Informujemy, że w dniu 1 października 2012 r. świetlica szkolna będzie wyjątkowo czynna tylko do 14.30.
- INFORMACJA: Czytaj więcej
- 17.09.2012
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie na wrześniową wywiadówkę. Terminy następnych spotkań z Rodzicami oraz inne ważne daty i uroczystości w roku szkolnym 2012/2013 do sprawdzenia w Kalendarzu
- Czytaj więcej
Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2012/2013
- 17.09.2012
W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 5 października 2010r. (zmieniające rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego Dz. U. Nr 186, poz. 1246) § 5.1 Dyrektor Szkoły wspólnie z Radą Pedagogiczną ustalił dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych:
2 listopada 2012 r.
- Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2012/2013: Czytaj więcej
- 14.09.2012
Przypominamy, że w zakładce DOKUMENTY SZKOLNE znajduje się "Procedura udzielania i organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojsce."
Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem.
- Czytaj więcej
AEROBIK
- 14.09.2012
Zapraszamy na zajęcia aerobiku we wtorki i czwartki o 18.20 w Szkole Podstawowej w Wojsce. Pierwsze zajęcia odbędą się 27 września. Cena 5 zł. Zabieramy: ręcznik lub karimatę; obuwie zmienne; butelkę wody
- AEROBIK: Czytaj więcej
ZAJĘCIA TANECZNE
- 14.09.2012
W nowy rok szkolny ruszamy tanecznym krokiem.
Zajęcia taneczne dla naszych uczniów odbywają się następująco: grupa starsza - środa godz. 14.00; grupa młodsza - środa godz. 15.00 Serdecznie zapraszamy

- ZAJĘCIA TANECZNE: Czytaj więcej
ZEBRANIE Z RODZICAMI
- 07.09.2012
Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami klas, które odbędzie się 14 września (piątek) o 16.30 w Szkole Podstawowej w Wojsce.
Przepraszamy za zmianę terminu.
- ZEBRANIE Z RODZICAMI: Czytaj więcej
3 WRZEŚNIA ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY
- 07.09.2012
3 WRZEŚNIA ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY 2012/2013.
Z tej okazji odbył się uroczysty apel przygotowany przez naszych uczniów pod kierunkiem p. Moniki Ziob. Nie zabrakło pięknych wierszy i piosenek na pożegnanie wakacji i powitanie szkoły. Piękne tańce i scenki z humorem zachęciły nas do powrotu w mury szkoły. Mieliśmy również okazję powitać pierwszoklasistów, którzy z okazji przekroczenia progu szkoły otrzymali symboliczne "rogi obfitości". Zdjęcia z uroczystości do obejrzenia w zakładce "Album fotograficzny"
- 3 WRZEŚNIA ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY: Czytaj więcej
ZEBRANIE RODZICÓW PRZEDSZKOLA
- 31.08.2012
Zapraszamy rodziców naszych przedszkolaków na zebranie organizacyjne 5 września 2012 r. o godzinie 16.30 do Przedszkola w Wojsce.- ZEBRANIE RODZICÓW PRZEDSZKOLA: Czytaj więcej
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
- 31.08.2012
Rozpoczęcie roku szkolnego : 3 WRZEŚNIA 2012 r.
8.00 - msza św. w Kościele Parafialnym w Wojsce
9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Wojsce
Rozpoczynamy kolejny, nowy rok szkolny. Z tej okazji życzymy wszystkim uczniom wielu radości, optymizmu i samych sukcesów, a rodzicom cierpliwości i zadowolenia z postępów swoich pociech.- ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013: Czytaj więcej
ŻYCZYMY SŁONECZNYCH WAKACJI
- 01.07.2012
Oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012 uroczystym apelem. Uczniowie klasy piątej, w specjalnie przygotowanym przedstawieniu, pożegnali kolegów klasy szóstej. Potem nastał czas nagradzania za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowania. Były również nagrody za pracę w Szkolnej Bibliotece i Sklepiku Uczniowskim oraz nagrody za wspaniałe wyniki w wielu konkursach. Oficjalnie podziękowaliśmy również naszym darczyńcom. Życzymy wszystkim zdrowych i słonecznych wakacji . PAMIĘTAJCIE O BEZPIECZEŃSTWIE.!!! Do zobaczenia we wrześniu.
- ŻYCZYMY SŁONECZNYCH WAKACJI: Czytaj więcej
DZIĘKUJEMY !!!
- 01.07.2012
Dziękujemy wszystkim , którzy pomagali szkole i przyczynili się do uatrakcyjnienia pracy naszej placówki w roku szkolnym 2011/2012. Oto lista naszych darczyńców:
1. Państwo Sylwia i Klaudiusz Samol
2. Państwo Ilona i Andrzej Dressler
3. Państwo Katarzyna i Grzegorz Zdrzałek
4. Państwo Regina i Jerzy Ziaja
- DZIĘKUJEMY !!!: Czytaj więcej
Dla uczniów i rodziców
Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!Dlaczego my?
Jesteśmy małą szkołą, ale z wielkim potencjałem. Uczymy w nielicznych klasach. Dbamy o to, aby nasi uczniowie uczyli się w komfortowych warunkach, a także, aby nasza szkoła była systematycznie doposażana w nowoczesne pomoce sprzęty i pomoce dydaktyczne.- Jesteśmy pomocni
- Kiedy wszystko zdaje się działać przeciwko Tobie,
pamiętaj, że samolot startuje pod wiatr,
nie z wiatrem.”
Henry Ford
- Jesteśmy cierpliwi i wytrwali
- „Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie
– dzięki nim trudności znikają,
a przeszkody ulatniają się.”
John Quincy Adams
- Jesteśmy zaangażoowani
- Wielu ludzi, którym nie udało się w życiu,
nie zdaje sobie sprawy z tego,
jak blisko sukcesu byli,
kiedy się poddali.
— Thomas Edison
- Uczymy szacunku
- "Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem.
Sukces nadejdzie sam."
— Albert Einstein
- Jesteśmy życzliwi
- "Wszyscy popełniamy błędy,
ale cały sekret polega na tym,
żeby umieć je naprawiać"
R.D. Wingfield
