• Nasza szkoła ciągle pięknieje ...

• Miło nam poinformować, że w naszej nowej sali gimnastycznej pojawiły się bramki, a także inne sprzęty, które na pewno ucieszą uczniów, a nauczycielowi pomogą w kształtowaniu sprawności fizycznej i psychomotorycznej swoich podopiecznych.

• Szkolny Klub Sportowy 2024

• W miesiącu marcu wykorzystując możliwości nowej sali gimnastycznej w naszej szkole rozpoczęliśmy realizację zajęć sportowych w ramach programu „Szkolny Klub Sportowy” finansowego przez Ministerstwo Sportu i Turystki. W lutym nasza szkoła zgłosiła się do programy, a już w połowie marca rozpoczęliśmy realizację zajęć. Program Szkolny Klub Sportowy to działanie systemowe skierowane do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych i  ma na celu stworzenie przestrzeni do dodatkowej aktywności fizycznej, realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole. W czasie 60 minutowych zajęć uczniowie 2 razy w tygodniu mają możliwości rozwijania swoich sportowych zainteresowań.