Nawigacja

 • 26.01.2015

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Spotkanie autorskie z p B. Mazalik.

 • Wywiadówka

  28 stycznia 2015 r. (środa) zapraszamy rodziców na wywiadówkę - godz. 16.30

 • Zaproszenie na bal przebierańców.

  Przypominamy  uczniom naszej szkoły, że w poniedziałek 26 stycznia o godz. 16.00 zaczynamy KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW przygotowany (jak co roku) przez Samorząd Szkolny oraz nauczycieli i wychowawców. A więc ...... szykujemy przebranie i BAL czas zacząć 

 • PODZIĘKOWANIA

  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RADZIE RODZICÓW ZA ZORGANIZOWANIE ZABAWY KARNAWAŁOWEJ DLA DOROSŁYCH, KTÓRA ODBYŁA SIĘ 17 STYCZNIA.

 • Wyniki Konkursu Ogólnopolskiego

  21 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i upominków dla wszystkich uczestników naszej szkoły, którzy brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik". Najlepszym w szkole okazał się uczeń klasy II Łukasz Miś, który zajął 86 miejsce w województwie spośród 9 693 uczestników biorących udział  w konkursie w kategorii klas drugich. Ponadto dyplomy otrzymali uczniowie Patryk Madej, Agnieszka Skrabania, Marta Świerk- kl. II, Szymon Jaworek, Kamil Smyła- kl III, Mateusz Taraszczuk, Jasmin Kaschuba, Lucyna Busek- kl IV oraz Dawid Grzybek, Karolina Popielarz i Mateusz Lachowicz- kl VI. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie gratulujemy.

 •   21 styczna 2015 r. odbył się szkolny konkurs plastyczno-recytatorski związany z bohaterem  powieści Rene Goscinne'go pt. "Mikołajek". Uczniowie startowali w dwóch konkurencjach, Dzieci w klasach I - III rysowały ilustrację do wybranego rozdziału "Mikołajka". Uczniowie w klasach IV - VI recytowali wybrane przez siebie fragmenty książki.

  Oto wyniki konkursu:
  KONKURS PLASTYCZNY:
  1. Paulina Wójcik (kl. III)
  2. Paulina Lachowicz (kl. I)
  3. Bartosz Busek (kl. II)
  KONKURS RECYTATORSKI:
  1. Kaja Jarzębska (kl. V)
  2. Lucyna Busek (kl. IV)
  3. Natalia i Marzena Zdrzałek (kl. IV i VI)

  Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy!

 • I miejsce w XII Wojewódzkim Festiwalu Kolęd i Pastorałek

  17 stycznia w Dąbrówce odbył się koncert laureatów XII Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek pod patronatem  księdza biskupa Gerarda Kusza, śląskiego kuratora oraz starosty gliwickiego. Miło nam poinformować, iż nasz chór zdobył    I miejsce w tym festiwalu, uczennica klasy VI - Karolina Popielarz III miejsce (w kategorii solistów), a przedszkolak - Agnieszka Szkolik II. Serdecznie gratulujemy młodym artystom!

 • 13.01.2015

  Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Karnawałowe szaleństwo...

 • Zaproszenie na zabawę karnawałową.

    Rada Rodziców Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Wojsce serdecznie zaprasza na Zabawę Karnawałową, która odbędzie się w sobotę 17 stycznia br. o godz. 20.00 w Barze Myśliwskim w Wojsce. Bilety w cenie 60zł (od pary)do nabycia w szkolnej świetlicy.

 • PODZIĘKOWANIA

  Serdeczne podziękowania składamy na ręce naszej Rady Rodziców, za zaangażowanie w charytatywny koncert kolęd góralsko-śląskich, który odbył się 05.01.2015 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu. DZIĘKUJEMY!

 • Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości, a Nowy Rok by stał się czasem spełnionych marzeń.

 • 23.12.2014

  Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu 2014 Jasełka i Wigilijki Klasowe.

 • Świąteczne nagrody rozdane

  Nagrody w Szkolnym Konkursie Plastycznym na najładniejszą ozdobę choinkową oraz najładniejszą ozdobę do okna zostały rozdane. Wszystkie prace były wykonane starannie i pomysłowo. Drogą głosowania wygrały następujące osoby:

  Konkurs na najładniejszą zawieszkę świąteczną do okna:
  1. Nikola Buchta
  2. Magda Szkolik
  3. Martyna Mania

  Najładniejsza ozdoba choinkowa:
  1. Kamil Szolc i Iwona Zientek
  2. Marta Świerk
  3. Marzena Zdrzałek

  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 • I miejsce oraz wyróżnienie w II Międzygminnym Konkursie Piosenki Świątecznej w języku niemieckim

  No i kolejne sukcesy naszych uczennic. 16 grudnia bieżącego roku odbył się w Szkole Podstawowej w Krupskim Młynie II Międzygminny Konkurs Piosenki Świątecznej w języku niemieckim. Uczennica klasy VI Karolina Popielarz zdobyła I miejsce, a uczennice klasy V Wiktoria Błażytko, Kaja Jarzębska oraz Agata Krawczyk wyróżnienie. Dziewczynom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 • Wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

  W tym roku nasz chór wziął udział w VII WOJEWÓDZKIM FESTIWALU PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ w Wielowsi.
  Na ponad 500 uczestników z całego województwa (bardzo wysoka poprzeczka i duża konkurencja) udało się nam zdobyć wyróżnienie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i transport dzieci.

 • I miejsce w Konkursie Językowym "Piernikowe Święta"

  Uczniowie klasy VI Mateusz Lachowicz, Karolina Popielarz i Paulina Szkolik zdobyli I miejsce w  Międzyszkolnym Świątecznym Konkursie Językowym "Piernikowe Święta", który tradycyjnie zorganizowany był przez Szkołę Podstawową w Tworogu. Uczniowie musili wykazać się znajomością słów związanych z Bożym Narodzeniem w języku niemieckim, angielskim i gwarze śląskiej. Oprócz tego własnoręcznie dekorowali pyszne pierniki i opisywali swoje zdjęcia związane właśnie z piernikami. Zdjęcia z konkursu do zobaczenia w naszej galerii. 

 • 12.12.2014

  Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Kiermasz Świąteczny 2014.

   

 • Wywiadówka

  10 grudnia o 16.30 zapraszamy Rodziców na wywiadówkę. Będzie ona połączona z naszym szkolnym kiermaszem świątecznym. Nie zabraknie kawy, herbaty i ciasta. Mamy nadzieję, że w tak świąteczno-słodkiej atmosferze mile upłynie nam czas.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Wojsce ul. Szkolna 12 Tworóg
  42-690 Wojska ul.Szkolna 12
 • 032-2857527

Galeria zdjęć