Nawigacja

 • 29.04.2016

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Śląski.

 • Oto nasz złoty medalista konkursu OMNIBUS- ŁUKASZ MIŚ

  Miło nam poinformować, że 27 kwietnia, uczeń klasy III, Łukasz Miś, zdobył I miejsce w Międzygminnym Konkursie Wiedzy dla uczniów kl II-III „Omnibus 2016, otrzymując złoty medal.  Jest to szczególne zwycięstwo, ponieważ w  rywalizacji uczestniczyło aż 10 szkół z gminy Wielowieś, Toszek, Tworóg i Rudziniec. Naszą szkołę reprezentowały również Marta Świerk i Paulina Lachowicz. Jesteśmy z Was dumni i wszystkim serdecznie gratulujemy ogromu wiedzy omnibusa. Zdjęcia z konkursu można oglądać na stronie : http://zspswibie.edupage.org/album/?#gallery/206

   

 • WYRÓŻNIENIE w REGIONALNYM KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ

   Nasz chór szkolny zdobył wyróżnienie w X REGIONALNYM KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbędzie się 19 maja w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach. Chórzystom serdecznie gratulujemy!

 • 2 maja - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

  Szanowni Państwo, przypominamy, że 2.05.2016 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Dla dzieci, które nie będą miały zapewnionej w tym dniu opieki w domu, istnieje możliwość zorganizowania zajęć świetlicowych. Zapisy przyjmują wychowawcy klas do czwartku 28 kwietnia 2016 r.

 • III DZIEŃ ŚLĄSKI

  Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Wojsce serdecznie zapraszają: Rodziców, Dziadków oraz sympatyków gwary śląskiej na III Dzień Śląski, który będzie miał miejsce:
  29 kwietnia 2016 r. (piątek)
  o godzinie 11.30
  w Szkole Podstawowej w Wojsce

   

   

  Program poniżej

  III_Dzien_Slaski.docx

   

   

 •  W dniu 21 kwietnia 2016 roku Szkoła Podstawowa w Wojsce była organizatorem gminnych zawodów w mini piłce nożnej chłopców i dziewcząt. W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki Szkoły Podstawowej w Tworogu. Pokonały one w rozstrzygającym meczu nasze uczennice 4 : 0. Wśród chłopców najlepsi za to okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. J. Popiełuszki w Wojsce. Zebrali oni największą liczbę punktów
  w rywalizacji każdy z każdym trzech zespołów. W zawodach chłopców oprócz zwycięzców wzięły udział: Szkoła podstawowa w Tworogu oraz Szkoła Podstawowa w Wojsce. Wszystkich zespołom dziękujemy za udział, a wygranym gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie rozgrywek. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali. Dziewczęta:Natalia Zdrzałek,Julia Golec,Oliwia Grzybek,Dorota Pigulla, Jasmin Kaschuba, Agata Krawczyk, Wiktoria Błażytko,Kaja Jarzębska. Chłopcy:Szymon Jaworek (kl. IV) Szymon Niesiołowski, Michał Szwarc, Kamil Smyła, Szymon Jaworek (kl. VI), Oliwier Zawidowski,Dawid Kaminiorz. Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gminny Turniej Piłki Nożnej.

 • 22 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w X Regionalnym Konkursie Piosenki Religijnej "Pieśń niesiemy w darze", który miał miejsce w jednej z gliwickich szkół. Nasi uczniowie zaprezentowali się w 2 kategoriach: zespół w kategorii klas I - III oraz zespół w kategorii klas IV - VI. Wszystkim występującym gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na wyniki!

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 22.04.2016 Konkurs pieśni Religijnej.

 • Konkurs plastyczny SKO

   

  Konkurs na plakat pod hasłem:

  "Mój bank - Bank Spółdzielczy w Tworogu".

  Prace będą oceniane według  następujących kryteriów:

  - zgodność z tematem,

  - oryginalność pracy,

  - estetyka wykonania,

  - technika pracy – dowolna

  - format pracy A3

  Prace należy składać do pani M. Bednarek do 25 kwietnia.

  Najlepsze prace będą brały udział w międzygminnym konkursie organizowanym przez Bank Spółdzielczy w Tworogu.

  Czekają na Was super  nagrody!!!

   

 • Od czwartku 14 kwietnia 2016 r., na szkolnym holu można podziwiać wystawę prac Oskara Brolla pt. "Pokemony". To tylko niektóre rysunki z kolekcji naszego trzecioklasisty. Oskarowi gratulujemy i życzymy wielu nowych inspiracji!        Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Prace naszych uczniów OSKAR kl III.

 • ZEBRANIE RODZICÓW

  Dyrekcja ZSP Szkoły Podstawowej w Wojsce zaprasza wszystkich rodziców, dzieci jedzących obiady w szkole, na zebranie w czwartek 14.04.2016r. o godz. 16.00. Spotkanie dotyczy stołówki i wydawania obiadów.

 • Sprawdzian kompetencji trzecioklasisty

  W dniach 7-8 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Wojsce przystąpią do sprawdzianu kompetencji.

  Sprawdziany odbędą się z języka polskiego (7 kwietnia) i matematyki (8 kwietnia). Ich wyniki pozwolą poznać kompetencje uczniów po trzech latach edukacji wczesnoszkolnej. To doskonały czas na podsumowanie wiedzy i fundament pod przygotowanie kolejnego etapu nauki. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i trzymamy za nich kciuki :)

 • 01 kwietnia, jak co roku, odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Uczestniczyły w nim dzieci 6- i 7- letnie wraz z rodzicami. Spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji multimedialnej "Za co kochamy naszą szkołę". Potem dzieci uczestniczyły w doświadczeniach, zajęciach j. niemieckiego, zajęciach z tablicą interaktywną oraz zajęciach ruchowych i z chustą klanzy. Na koniec na naszych milusińskich czekała,słodka niespodzianka, baloniki i spotkanie z Olafem. Dziękujemy Radzie Rodziców za zasponsorowanie niespodzianek.  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Otwarty.

 • Rekrutacja do klasy 1

  Dyrekcja ZSP Szkoły Podstawowej w Wojsce informuje, że od dnia 01.04.2016r. do dnia 20.04.2016r. rozpoczynają się: obowiązkowe zapisy dzieci z roczników 2009 do klasy I na rok szkolny 2016/2017 oraz zapisy dzieci z rocznika 2010, które mają prawo do rozpoczęcia nauki w szkole od szóstego roku życia.

  Zapisu dzieci można dokonywać od poniedziałku do piątku w sekretariacie szkoły w godzinach 7.00 -15.00

  Przy składaniu dokumentów prosimy o okazanie dokumentu tożsamości.

  Załączniki dokumentów znajdują się poniżej oraz w zakładce Dokumenty szkolne

   

  2016-2017_Regulamin-rekrutacji_do_ZSP_GP_w_Wojsce_na_rok_szkolny_20162017.doc

  2016_karta_zgloszenia_dziecka_do_pierwszej_klasy_20162017WOJSKA.doc

  2016_oswiadczenie_o_uczeszczaniu_rodzenstwa_do_szkoly-1.doc

  2016_oswiadczenie_o_krewnych.doc

  2016_Wniosek_spoza_obwodu_20162017_WOJSKA.doc

 • Szanowni Rodzice!

   

  PRZEKAZUJEMY WAŻNE INFORMACJE O SPRAWDZIANIE PRZEPROWADZANYM W KLASIE VI 

  1. Termin sprawdzianu - 05 kwiecień 2016 r. (wtorek)

  • część 1 - język polski i matematyka - godz.9.00, czas trwania 80 minut
  • część 2 - język obcy nowożytny - godz. 11.45, czas trwania 45 minut

  Termin dodatkowy sprawdzianu 02 czerwca 2016 roku
  2. Forma - test. Arkusze testowe dostępne są na stronie http://www.cke.edu.pl/
  3. Zakres - podstawa programowa szkoły podstawowej.
  4. Sprawdzian jest dla ucznia obowiązkowy.
  5. Uczeń, który nie przystąpi do sprawdzianu, nie ukończy szkoły podstawowej.

 • Procedury sprawdzianu

 • EGZAMIN KLASY 6

  Dnia 5.04.2016 ( wtorek) przeprowadzany jest sprawdzian po klasie VI. Dzień ten jest równocześnie dniem wolnym od nauki dla uczniów klas I-V . Świetlica prowadzi  zajęcia opiekuńczo -wychowawcze w godzinach 6.30- 16.00. Stołówka w tym dniu jest nieczynna.

   

 • DZIEŃ OTWARTY

  Szanowny Rodzicu!

  Jeśli chcesz nas poznać koniecznie przyjdź 1 kwietnia o godz. 16.00 do naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy  zainteresowanych Rodziców dzieci 6- i 7- letnich wraz z pociechami do odwiedzenia naszej placówki. Dzieci czeka moc atrakcji w super atmosferze.

 • 30 marca 2016 r., klasę III odwiedzili specjalni goście - studenci VI roku medycyny. Pod czujnym okiem przyszłych lekarzy, nasi uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób spieszyć z pomocą i ratować zdrowie, i życie innych ludzi. Dzieciaki były pod ogromnym wrażeniem zajęć, mnóstwo rzeczy zapamiętały i miejmy nadzieję, że będą pamiętać przez długi czas. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI MAGDZIE, PANI KINDZE, PANI BEACIE I PANU MICHAŁOWI ZA POŚWIĘCONY CZAS I ŻYCZYMY POWODZENIA NA KOŃCOWYCH EGZAMINACH! :)    Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii 30III2016Pierwsza pomoc.

 • Konsultacje

  Przypominamy Rodzicom o konsultacjach z wychowawcami i nauczycielami, które odbęda się 30 marca (środa) o godz.16.30 w Szkole Podstawowej w Wojsce. Zapraszamy.

 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim Uczniom, Pracownikom oraz Rodzicom życzymy dużo zdrowia i miło spędzonych chwil w rodzinnym gronie :)

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Wojsce ul. Szkolna 12 Tworóg
  42-690 Wojska ul.Szkolna 12
 • 032-2857527

Galeria zdjęć