Nawigacja

 • Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy ukończyli rok szkolny 2014/15 z sukcesami. Absolwentom życzymy udanego startu po wakacjach w nowej szkole. Dyrekcji, nauczycielom, uczniom i wszystkim pracownikom szkoły życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

  Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego, rozdanych nagród i podziękowań do obejrzenia w albumie fotograficznym.

 • Podręczniki na rok szkolny 2015/2016

  W zakładce "Podręczniki szkolne" znajduje się wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016. Podręczniki dla klasy I, II i IV których nie ma na liście zostaną zakupione przez szkołę i wypożyczone uczniom na cały rok szkolny, za wyjątkiem języka mniejszości narodowej i religii. Podręczniki te trzeba zakupić we własnym zakresie.

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ 26 CZERWCA 2015 ROKU (PIĄTEK) o godz. 9.00.

  Zapraszamy również na mszę kończącą rok szkolny o godz. 8.00 do kościoła w Wojsce.

 • KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

  środę 24 czerwca 2015 roku od godziny 8.00 do 13.00  biblioteka szkolna organizuje Kiermasz Używanych Podręczników.

  Wszyscy chętni będą mogli kupić lub sprzedać używane podręczniki zgodne z obowiązującą podstawą programową.

  Prosimy o dostarczenie podręczników do biblioteki szkolnej do dnia 23 czerwca ( wtorek) do godz. 12.00

  Do podręczników należy dołączyć kartkę z następującymi informacjami:

  ·      Imię i nazwisko sprzedającego, klasa

  ·      Tytuł podręcznika

  ·      Cena podręcznika

  Podręczniki przeznaczone do sprzedaży:

  ·      Wycenia uczeń z rodzicami ( cena nie powinna być wyższa niż 70% wartości nowej książki)

  ·      Podkreślenia i zapiski w podręczniku należy usunąć

  ·      Ewentualne zniszczenia naprawić

        Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 • Nagrody w konkursie śląskim

  10 czerwca 2015r. wZSP Boruszowce odbył się XV Miedzygmninny Konkurs Regionalny „Rajcowanie przi Swaczynie”. Tegoroczna edycja nosiła hasło: „Ślonsko laba”. W konkursie brali udział przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych i licealiści. Nagrody były przyznawane w każdej z tych kategorii. Miło nam poinformować, że w kategorii klas IV-VI: 

  I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Karolina Popielarz (kl VI), III miejsce:  Lucyna  Busek (kl IV)

 • 12 czerwca 2015 r., odbył się naszej szkole "Gminny Festiwal Gier Podwórkowych" organizowany w ramach Dnia Dziecka. Integrowaliśmy się w trakcie festiwalu z uczniami z SP Wielowieś, SP Tworóg, oraz ZSP Boruszowice. Każda ze szkół wystawiła swoją drużynę. Spośród gier podwórkowych było: skakanie na skakankach, skakanie w gumę, w grzyba, czekolada, hula - hop, kapsle i wyścigi. Na zakończenie na każdego czekała pyszna kiełbasa, nagrody, medale i upominki dla szkół. Dziękujemy Państwu Ziaja i Państwu Lachowicz za sponsorowanie poczęstunku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 • Kangurek Matematyczny

  http://gimrogozno.edupage.org/files/data_kangur(1).gif

   

  Dnia 19 marca odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2015.

  Uczestniczyło 14 osób z klas II - VI.

  Mamy już wyniki. Najlepsi w naszej szkoły:

  Mateusz Lachowicz klasa VI - 14 miejsce w powiecie 

  Szymon Jaworek  klasa III - 17 miejsce

  Świerk Marta klasa II - 19 miejsce

  Łukasz Miś  KLasa II - 23 miejsce

  Dawid Grzybek klasa VI -24 miejsce

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom 

 • INFORMACJA

  Przypominamy, że piątek 5 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

 • II miejsce w Młodzieżowym Marszobiegu Sprawnościowo -Obronnym

  Uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce w I Młodzieżowym Marszobiegu Sprawnościowo-Obronnym, który odbył się 22 maja w Radzionkowie. Więcej informacji na stronie : http://www.mosir.radzionkow.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=8&Itemid=143

  Zdjęcia nagrodzonych uczniów w albumie fotograficznym.

   

 • 28.05.2015

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Mamy kl 1.

 • Święto MAMY

  "Abyś zawsze przy nas była najpiękniejsza i jedyna. Mądra, dobra, ukochana - najpiękniejsza NASZA MAMA". Te piękne słowa zostały wypowiedziane przez uczniów klasy I dla swoich ukochanych mam z okazji ich święta, które obchodziliśmy w naszej szkole 27 maja. Uczniowie zaprezentowali swój talent w postaci piosenek, wierszy skierowanych tylko i wyłącznie ukochanym mamom. Nie zabrakło energicznego tańca, który skocznie zaprezentowały dziewczynki. Najbardziej wzruszający okazał się jednak film, dzięki któremu mamy dowiedziały się za co są kochane przez swoje pociechy. Radości i wzruszeń nie było końca. Po występach mamy usiadły przy kawie i słodkim poczęstunku. NIECH ŻYJĄ NASZE MAMUSIE!

 • Wyprawa do remizy strażackiej w Wojsce

  20 maja uczniowie klasy pierwszej wybrali się do remizy strażackiej w Wojsce. Zainteresowanie zawodem strażaka okazało się bardzo duże zarówno wśród chłopców jak i dziewczyn. Uczniowie przypomnieli sobie na czym polega praca strażaka. Odwiedzili poszczególne pomieszczenia remizy, widzieli sztandar oraz figurę św. Floriana, który jest patronem strażaków, a jego święto obchodzone jest w maju. Najciekawszy okazał się garaż i wozy strażackie. Uczniowie mieli nawet okazję przymierzyć prawdziwy mundur i hełm strażacki. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły prawdziwym samochodem strażackim i w dodatku NA SYGNALE! Serdecznie dziękujemy panu Grzegorzowi Niesiołowskiemu za poświęcony czas i uchylenie tajników zawodu strażaka:)

 • Wyjazd uczniów do Ośrodka w Górkach Wielkich

  Dzięki FUNDACJI NA RZECZ DZIECI „MIASTECZKO Śl.” siedemnastu uczniów naszej szkoły 18 maja 2015r pojechało na turnus zdrowotny do Ośrodka Leczniczo Rehabilitacyjnego „BUCZE” w Górkach Wielkich. Fundacja ta rocznie kieruje blisko 400 dzieci z Tarnowskich Gór i okolic na turnusy zdrowotne do ośrodka, który położony jest na rozległym obszarze, w pięknej okolicy pogórza Beskidu Śląskiego, w gminie Brenna obdarzonej mikroklimatem sprzyjającym leczeniu schorzeń dróg oddechowych. Za możliwość skorzystania z tej oferty szczególnie dziękujemy Prezesowi Fundacji Mieczysławowi Dumieńskiemu.

 • 21 maja 2015r. uczniowie klas 1-3 zaliczyli całodniową wycieczkę do Miasteczka Westernowego Twinpigs w Żorach. Najciekawsze atrakcje Parku Twinpigs to Koło Młyńskie z ładnymi gondolami, wysokie aż na 25 metrów, z którego podziwiać można panoramę Miasteczka i całych Żor, pokazy kowbojskie, strzelnica, strzelanie z łuku, kino 5D, muzeum ognia i inne. W Miasteczku Westernowym nie brakuje też Kowbojów, uroczego i dowcipnego Więźnia oraz Szeryfa miasteczka. Są też oczywiście atrakcje dla smakoszy. Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Miasteczko Westernowe Twinpigs w Żorach-wycieczka kl 1-3.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Wojsce ul. Szkolna 12 Tworóg
  42-690 Wojska ul.Szkolna 12
 • 032-2857527

Galeria zdjęć