• Narodowe Czytanie 2022

•        Od pierwszych dni września nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Narodowego Czytania” „Ballad i romansów”, wielkiego polskiego poety Adama Mickiewicza.

Z tej okazji uczniowie klas starszych przygotowali plakaty zachęcające do udziału w akcji i zapoznaniu się z treścią  wybranej ballady. Szczególnie polecano utwory „Powrót taty”, „Panią Twardowską”  oraz „Świteziankę” . Kolorowe i wykonane różnymi technikami prace wywieszono na szkolnych korytarzach i wzbudzały one duże zainteresowanie innych uczniów. Dla dzieci klas młodszy przygotowano niespodziankę. Ósmoklasiści podzielili tekst ballady „Powrót taty” na role, a następnie zaprezentowali go młodszym koleżankom i kolegom, przychodząc niespodziewanie do ich klas.

W akcję „ Narodowego Czytania” była zaangażowana cała społeczność  szkolna.

• Spotkanie uczniów z Panem Policjantem.

• 15 września klasy 1-3 odwiedził "Pan policjant" - Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Tworogu. Dzięki niemu przypomnieliśmy sobie w jaki sposób bezpiecznie poruszać się po drogach, szczególnie do i ze szkoły. Ponadto każdy mógł sam przećwiczyć zachowanie bezpiecznego przejścia przez jezdnię. Dziękujemy!!!

• Zebranie z Rodzicami

• Informujemy, że:

1. zebranie z rodzicami dzieci przedszkolnych odbędzie się 13 września 2022r. (wtorek) o godzinie 16.30 na terenie Gminnego Przedszkola w Wojsce.

2. zebranie z rodzicami uczniów klas 1-8 rozpocznie się 14 września 2022r. (środa) na terenie Szkoły Podstawowej w Wojsce o godzinie 16.30.

Serdecznie zapraszamy.

• Rok szkolny 2022/2023 CZAS START!!

• 1 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W sposób szczególny przywitaliśmy Pierwszoklasistów, którzy z entuzjazmem odbierali rogi obfitości od Pani dyrektor i nowej wychowawczyni. Życzymy wszystkim wspaniałego roku szkolnego!!!