• WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

• Wczoraj, również podczas apelu, do tablicy została wywołana nasza kochana Pani Grażyna ze świetlicy, która po 40 latach pracy przechodzi na emeryturę. Nie zabrakło wzruszenia, pięknych słów Pani dyrektor, a gromkie brawa uczniów, rodziców i nauczycieli były najlepszym uznaniem za całokształt pracy i serce wkładane w wychowanie i opiekę naszych uczniów. Ci najmłodsi, całą swoją mocą pokazali jak bardzo dziękują!

Pani Grażyno!

Dziękujemy za wieloletnią współpracę i zaangażowanie, za wszelkie dobro i życzliwość. Życzymy ciekawych wyzwań, spełnienia każdego marzenia, a nade wszystko zdrowia.

• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• W dniu dzisiejszym zabrzmiał dla uczniów ostatni dzwonek. Zanim jednak to nastąpiło Pani dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, a wszystkim tym, którzy wspomagali pracę naszej szkoły- podziękowania. Nie zabrakło również części artystycznej pełnej dobrego humoru. Upragnionych wakacji nadszedł czas. Do zobaczenia we wrześniu!

• WRĘCZENIE NAGRÓD

• W czwartek 22 czerwca na holu szkoły zostały rozdane nagrody z różnych konkursów: plastycznego, ortograficznego, językowego (I szkolny konkurs Mistrz Słownika). Uczniowie otrzymali nagrody za rozgrywki i konkurencje sportowe oraz puzzlowanie podczas festynu rodzinnego. Pani bibliotekarka rozdała również dyplomy za zaangażowanie i pracę na rzecz biblioteki oraz wyłoniła najlepszego czytelnika. Wszystkim uczniom zaangażowanym w życie szkoły oraz biorącym udział w różnego rodzaju konkursach serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

• FESTYN RODZINNY

• 14 czerwca odbył się w naszej szkole rodzinny festyn. Na dzieci czekało wiele atrakcji, a na rodziców pyszności z kawiarenki. Pogoda dopisała i czas upłynął bardzo szybko. Organizację festynu wsparli: Rada Rodziców ZSP w Wojsce, GOPS Tworóg, Iwona i Sebastian Feber, Zakład Masarski Jerzy Ziaja, Koło Wojszczanek, Rada sołecka sołectwa Wojska, OSP Wojska, za co serdecznie dziękujemy!!!

• SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

• Szanowni Państwo, nasza szkoła otrzymała ostatnią partię nagród w ramach akcji "Szkoły Pełne Talentów". Jeszcze raz chcemy podziękować Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz wszystkim zaangażowanym w tę kampanię za udział, zainteresowanie i ogromne wsparcie. Liczymy, że podobna akcja również odbędzie się w przyszłym roku.

• DZIEŃ MATKI I OJCA W KLASIE 3

• „Mama i tata to mądre główki…”. W dniu dzisiejszym klasa 3 obchodzila z rodzicami Dzień Matki i Ojca. Przygotowali wiersze, piosenki i kwiaty, a nawet wcielili się na moment w dorosłych. Młodzi aktorzy odegrali wyśmienicie swoje role. Bardzo serdecznie dziekuję rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc w organizacji. A. Małecka.

• Laboratoria Przyszłości - maj

• Dzieci przebywające w świetlicy na zajęciach z robotyki konstruują ciekawe prace przestrzenne z klocków, które zakupiono w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Korzystając z instrukcji montażu rozwijają spostrzegawczość, uwagę i koncentrację. Uaktywania się kreatywność podczas tworzenia nowych wzorów.

• Dyżur wakacyjny

• Szanowni Państwo,

Informujemy, że dyżur wakacyjny w przedszkolach w Gminie Tworóg został ustalony wg poniższego harmonogramu:

• od dnia 3 lipca 2023 roku do 21 lipca 2023 roku – Gminne Przedszkole w Tworogu
              • od dnia 24 lipca 2023 roku do 11 sierpnia 2023 roku – Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wojsce
              • od dnia 14 sierpnia 2023 roku do 31 sierpnia 2023 roku – Gminne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Boruszowicach

Zgodnie z harmonogramem od 24 lipca do 11 sierpnia 2023 dyżur wakacyjny pełni Gminne Przedszkole w Wojsce.

Rodziców dzieci, które bedą korzystały z dyżuru wakacyjnego w Gminnym Przedszkolu w Wojsce, prosimy o dostarczenie do szkoły (ul. Szkolna 12) do piątku 30 czerwca 2023 następujących dokumentów:

1. Deklaracja dotycząca świadczenia usług przedszkolnych:

WNIOSEK_O_PRZYJECIE_DO_PRZEDSZKOLA_(9).docx

2. Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola:

Upowaznienie-do-odbioru-Dziecka.pdf

3. Zgoda na rozpowszechnianie wizerunku:

Zgoda-na-rozpowszechnianie-wizerunku-_2_.pdf

• ZIELONA SZKOŁA

• W dniach 20-26 maja klasa 3 przebywała na zielonej szkole w Jastrzębiej Górze. Wyjazd był niecodziennym przeżyciem dla dzieci pełnym niespodzianek. Harmonogram był napięty a dzieci szczęśliwe. Zwiedziły Półwysep Helski, płynęły statkiem po Zatoce Puckiej. Miały okazję zobaczyć statek Dar Młodzieży w Gdyni, a wejść na pokład Daru Pomorza. Zwiedziły gdyńskie Akwarium oraz Centrum Nauki Eksperyment. Weszły na latarnię morską w Rozewiu. Zwiedziły farmę strusi w Kniewie. Miały ognisko, dyskotekę oraz szaleństwa na plaży i placu zabaw.  Spotkały prawdziwego Kaszuba i śpiewały żeglarskie szanty. To był niezapomniany czas i wspaniała przygoda.

• DZIEŃ KARIERY ZAWODOWEJ

• W tym roku szkolnym, w ramach dnia kariery zawodowej, uczennice klasy ósmej podzialiły się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Zuzanna opowiedziła uczniom naszej szkoły o swoim hobby, czyli jeździectwie konnym, a Agnieszka opowiedziała o szkole muzycznej oraz zademonstrowała swoje umiejętności gry na pianinie. W imieniu społeczności szkolnej bardzo dziękuję uczennicom za poświęcony czas i zaangożowanie oraz życzę dalszych sukcesów w realizowaniu się! Róża Neumann

• DZIEŃ DZIECKA

• Wczoraj w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Aby uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień, klasy 1-3 mogły przynieść ulubione planszówki. Odbył się również turniej w "Dwa ognie" klas 1-4 oraz 5-8. Sportowo-zabawowe lekcje sprawiły uczniom wiele satysfakcji i radości.