• Uroczyste podsumowanie pracy w I półroczu roku szkolnego 2022/2023 - wręczenie nagród i dyplomów za udział w konkursach

• 7 stycznia przy okazji apelu zorganizowanego w związku z obchodzonym w tym dniu Dniem Bezpieczego Internetu odbyło się podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2022/2023. Wyróżniającym się uczniom, którzy uzyskali średnią ocen minimum 5,3 oraz mogli pochwalić się wzorowymi i bardzo dobrymi ocenami z zachowania wręczono Stypendia Dyrektora Szkoły. Dyrektor szkoły uroczyście wręczyła również dyplomy i nagrody z konkursów, w których uczniowie brali udział.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w II półroczu.

• SUKCES

• Miło nam poinformoważ, że uczennica naszej szkoły Agnieszka Szkolik zdobyła II miejsce w XX Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Norberta Blachy. Uroczysta gala odbyła się 14 stycznia 2023r. w Dąbrówce. Agnieszkę do konkursu przygotowała Róża Neumann. Gratulacje!

• Dzień Klocków Lego w klasie II

• Przed feriami w klasie II był obchodzony Dzień Klocków Lego. Uczniowie już od dłuższego czasu planowali taki dzień, gdyż bardzo lubią konstruować ze znanych klocków. W tym dniu dzieci przyniosły swoje ulubione zestawy, które potem mogły odtworzyć. Przed rozpoczęciem budowania,  uczniowie obejrzeli filmik edukacyjny obrazujący historię Klocków Lego, następnie przystąpili do działania. Na koniec z ochotą wykonali znane logo z materiałów plastycznych. Klocki Lego mają duży wpływ na rozwijanie kontaktów społecznych w grupie, niwelują stres, wyciszają, rozwijają sprawność manualną i logiczne myślenie.

• EUROPA I JA

• W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego EUROPA I JA, dzieci w świetlicy szkolnej wykonały zadanie nr 2, polegające na poznaniu bajki lub filmu z wybranego przez nas państwa czyli Czech. Z wielką radością obejrzały bajki pt. "Krecik", "Sąsiedzi" oraz "Przygody Rumcajsa". Następnie kolorowały wybranego przez siebie ulubionego bohatera kreskówki.