• Kształcenie na odległość

• Harmonogram przesyłania materiałów

• Szanowni Państwo, drodzy uczniowie,

zamieszczamy harmonogram dystrybucji materiałów w czasie kształcenia na odległość. W czasie wyznaczonym na zajęcia zaznaczone kolorem różowym, jeśli zajęcia nie będą miały formy on-line, uczniowie również mają możliwość za pomocą emaili lub innych ustalonych komunikatorów, prosić nauczycieli o pomoc w rozwiązywaniu zadań.

Drodzy uczniowie,

korzystajcie ze wsparcia nauczycieli, pytajcie, proście o pomoc, piszcie emalie lub korzystajcie z innych komunikatorów, które ustaliliście z Waszymi nauczycielami.

• List do Rodziców

• .Wojska, 25.03.2020 r.

Szanowni Państwo,

sytuacja, w której się znaleźliśmy jest bardzo trudna dla wszystkich i od nas wszystkich wymaga wiele wysiłku i nauki. Proszę, jak najczęściej korzystać z pomocy, którą deklarują Państwu i uczniom nasi nauczyciele.Czas, w którym się znaleźliśmy jest czasem dla wszystkich niezwykle trudnym i wzbudzającym skrajne emocje, dlatego tym bardziej proszę o zachowanie spokoju i zdroworozsądkowe podejście do obecnej sytuacji. Oceniając nas, proszę wziąć pod uwagę, że na chwilę obecną nie ma gotowych wzorów radzenia sobie z sytuacją, w której jesteśmy. Każdego dnia tracimy nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale jednocześnie musimy szybko adaptować się do nowej rzeczywistości. Zapewniamy, że w miarę naszych możliwości, będziemy starać się zapewnić Państwa dzieciom jak najlepszą edukację w tym nieprzyjaznym czasie. Na chwilę obecną, po długotrwałych konsultacjach, biorąc pod uwagę nasze możliwości, a przede wszystkim możliwości naszych uczniów, wypracowaliśmy taką formę zdalnego nauczania. Być może za jakiś czas pojawią się inne regulacje prawne, inne możliwości lub po prostu pojawi się konieczność modyfikacji tej formy nauczania.

Drodzy Rodzice uczniów klas I-III,

w imieniu swoim, a przede wszystkim wychowawców, proszę o systematyczny kontakt z nauczycielami, który w obecnej sytuacji będzie nieocenionym źródłem pomocy dla naszych uczniów. Zdajemy sobie sprawę, jak duży obowiązek został złożony na Państwa barkach, gdyż w chwili obecnej to od Was najbardziej zależy jak będzie przebiegał proces dalszej edukacji Waszych dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że bez Waszej stałej pomocy, uczniowie klas I-III nie będą w stanie sobie w tej ciężkiej sytuacji samodzielnie poradzić. Liczymy na współpracę, a ze swojej strony zapewniamy wsparcie.

Szanowni Państwo!

 proszę o codzienne sprawdzanie modułu „Zadania dla uczniów” na stronie internetowej naszej szkoły, a także skrzynki pocztowej. To najważniejsze źródła informacji dla Państwa i naszych uczniów nt. treści realizowanych na poszczególnych lekcjach,

 jeżeli uczniowie mają problem z nauką, nie rozumieją poruszanych treści, proszę, poinformujcie o tym, najpierw nauczyciela przedmiotu, a gdy taka informacje nie przyniesie oczekiwanego rezultatu - pedagoga szkolnego. Nie wstydźcie się – w miarę naszych możliwości będziemy rozwiązywać pojawiające się problemy.

Z wyrazami szacunku, P.O. Dyrektor ZSP w Wojsce, Monika Ziob

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE KSZTAŁCENIA NA OGLEGŁOŚĆ W NASZEJ PLACÓWCE:

1. Informacja do rodziców SP w Wojsce

INSTRUKCJA_DLA_RODZICOW_-_25_marca_2020.pdf

2. Informacja do rodziców GP w Wojsce

ZALACZNIK_5_-_I.R.GP(2).pdf

3. Informacja do uczniów SP w Wojsce

informacja_dla_ucznia_-_25_marca_2020.pdf

4. Informacja do nauczycieli GP w Wojsce

ZALACZNIK_2-_I.N.GPrz.pdf

5. Informacja do nauczycieli SP w Wojsce

INFORMACJA_DLA_NAUCZYCIELI_ZSP_SP_W_WOJSCE_25_marca_2020(1).pdf