• Kształcenie na odległość

• Prace plastyczne klas I-IV

• Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas I-IV przygotowali prace plastyczne na temat w jaki sposób dbaja o  środowisko:

• makiety skrzyżowania klasy 4

• Klasa 4 uczy się na technice zasad ruchu drogowego. Znajomość znaków nie sprawia im najmniejszych problemów. W ostatnim czasie przygotowali przepiękne makiety skrzyżowań. Oto niektóre z nich:

• UŁAMKI DZIESIĘTNE

• Kto jeszcze ma problem z wiedzą o ułamkach dziesiętnych? Klasa V zapewne tą wiedzę ma juz w glowie. Przygotowali piękne plakaty wykorzystujac wiedze na ich temat. Zapraszamy do fotorelacji:

• ŚNIADANIE kl. V

• Jednym z zadań z techniki było wykonanie zdrowego śniadania. Zapraszamy do relacji fotograficznej naszych uczniów:

• DZIEŃ ZIEMI klasy III

• Uczniowie klasy 3 w ramach obchodów Dnia Ziemi zabawili się w fotografów. Chcąc pokazać wszystkim piękno naszej plnety , uwiecznili jej cząstkę. Główny przekaz brzmi: NIE NISZCZ, A CHROŃ NASZĄ ZIEMIĘ, ABY ZAWSZE BYŁA TAK PIĘKNA! Oto efekt pracymałych artystów utrwalony w formie kolażu. Zapraszamy do oglądania:)

• Nagłówek

• Przedstawiamy Wam instrumenty, których twórcami są uczniowie klasy III. Dzieci zainspirowane baśnią "O czterech muzykantach z Bremy" braci JACOBA I WILHELMA GRIMM wykonały je z surowców wtórnych, produktów odpadowych, tym samym wpisując się w obchody wczorajszego DNIA ZIEMI ߒ갟⚰ gdyż recykling to jedna z metod ochrony środowiska naturalnego.
          Gratulujemy pomysłów i dziękujemy za nadesłanie zdjęć

• ZSP W WOJSCE PRZYŁĄCZA SIĘ DO AKCJI #ZOSTANWDOMU

• DOMOWE OGRODY KLASY II

• Lorem Ipsum

• ŚWIATOWY DZIEŃ OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA

• .

• Lista galerii

1.

Liczba wizyt

• WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

• WYNIKI konkursu plastycznego "Na najpiękniejsze jajko Wielkanocne" prezentują się następująco:

kategoria klas I-III:
          1 miejsce Małgorzata Pawłowska kl. I
          2 miejsce Mateusz Kaszuba kl. I
          3 miejsce Dastin Szkolik kl. III

kategoria klas IV-VIII:
          1 miejsce Hanna Kaschuba kl. IV
          2 miejsce Weronika Kupka kl. VI
          3 miejsce Agnieszka Szkolik kl. V

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY !

*Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymają pamiątkowy dyplom oraz dodatkowe oceny z plastyki za udział w konkursie.