• Nasze osiągnięcia

• 2016 / 2017

XVII Międzygminny Konkurs "Rajcowanie przy swaczynie', uczniowie Jasmin Kaschuba, Kacper Helisz i Bartosz Busek zdobyli II miejsce

czerwiec 2017

Filip Mazalik (kl 2) i Dominik Winkler (kl3) otrzymali wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY". Natomiast Paulina Lachowicz otrzymała dyplom z wynikiem bardzo dobrym oraz bon upominkowy.

czerwiec 2017

maj 2017

Rejonowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - nasza drużyna w składzie: Olivia Grzybek, Jasmin Kaschuba, Mateusz Taraszczuk i Olivier Zawidowski zajęła II miejsce na szczeblu rejonowym.

W dniu 11.05 2017 r. dwie uczennice VI klasy: Julia Golec i Lucyna Busek wzięły udział w Powiatowym Konkursie Literackim pt. "Czytanie to najlepszy sposób uczenia się" - twórczość Brandona Mull'a, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu praz Szkołę Podstawową w Tworogu. LUCYNA BUSEK zajęła I MIEJSCE

maj 2017

Nasza szkoła zdobyła I miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Drużynowo Szkołę w Wojsce reprezentowali: Oliwier Zawidowski, Mateusz Taraszczuk, Jasmin Kaschuba oraz Olivia Grzybek.

kwiecień 2017

PAULINA LACHOWICZ  III MIEJSCE w międzygminnym  konkursie OMNIBUS

luty 2017

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów w Brynku- Agnieszka Szkolik- kl1 i

Martyna Mania - kl.2

styczeń 2017

W III Międzygminnym Świątecznym Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej uczennice klasy IV: Natalia Neumann i Magda Szkolik zdobyły wyróżnienie.

grudzień 2016

Nasza drużyna, w składzie: Lucyna Busek, Jasmin Kaschuba i Julia Golec, zdobyła zaszczytne II miejsce w Gminnym Konkursie Świątecznym. Uczniowie musieli wykazać się znajomością świątecznego słownictwa w języku angielskim, niemieckim i gwarze śląskiej, a także zaśpiewać kolędy w tych językach i udekorować bombkę.

listopad 2016

Uczennica klasy VI Natalia Zdrzałek zdobyła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historyczno - Plastycznym "Znam symbole narodowe", który odbył sie pod patronatem senatora RP Pana Krystiana Probierza oraz posła na Sejm RP Pana Jarosława Gonciarza.

listopad 2016r

Uczennica klasy IV Emilia Pogrzeba, zajęła I miejsce w organizowanym prze GOK w Wielowsi "XI Festiwalu Gwary Śląskiej". Emilia monologiem "Spowiydź Emila" pokonała konkurencję w swojej grupie wiekowej i zwyciężyła.