• I semestr 2023/24

• Laboratorium Przyszłości

• I semestr 2023/24

W  Szkole Podstawowej w Wojsce  wykorzystywany jest sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” na  zajęciach z robotyki, zajęciach świetlicowych a także na innych zajęciach m.in.fizyki, techniki i informatyki, matematyki, historii, języka polskiego oraz zajęciach doraźnych.

Ponadto sprzęt nagłaśniający i kamera regularnie zostają wykorzystywane podczas przedstawień i uroczystości szkolnych, np. Rozpoczęcie roku szkolnego, Dzień Edukacji Narodowej, uroczystość podumowująca konkurs „ Klasa z drewna” dla całej społczności lokalnej, Święto Odzyskania Niepodległości, Szkoła do Hymnu, Mikołajki, Jasełka. Dzięki zakupionej kamerze możemy rejestrować tak ważne dla naszej szkoły uroczystości.

Odbyły się ciekawe mikołajkowe warsztaty z wykorzystaniem maszyn do szycia.

Stale jest wykorzystywana jest drukarka 3D do drukowania ozdób świątecznych, pomocy do zajęć, upominków, breloków  do kluczy.