Terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Informacje dla uczniów klasy VIII i ich Rodzicw

• Terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024. Informacja dla uczniów klasy VIII i ich Rodziców

• Nagłówek

• Minister Edukacji i Nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Harmonogram postępowania rekrutacyjnego dostosowany jest do  harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wynikach tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

Najważniejsze informacje dotyczące czynności rekrutacyjnych oraz terminarz rekrutacji zamieszczone są w Załączniku 1.