ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU

• REGULAMIN I POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKOWEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - WOJSKA 2020

Zapraszamy do zapoznania sie z regulaminem konkursu:

I_POWIATOWY_KONKURS_JEZYKA_POLSKIEGO_-_Wojska_2020(1).pdf

ZMIANA FORMUŁY KONKURSU SPOWODOWANA WPROWADZENIEM ZDALNEGO NAUCZANIA. ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z DOKUMENTAMI:

I Powiatowy Konkurs Językowy dla szkół podstawowych  „Mistrz języka polskiego 2020”

1. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas V-VIII. Uczestnicy konkursu mogą wziąć udział w jednej z dwóch kategorii wiekowych:
        • Grupa młodsza – Klasy V i VI,
        • Grupa starsza – Klasy VII i VIII
        1. Konkurs odbywa się w formie internetowej za pośrednictwem strony www.testportal.pl
        2. Konkurs odbędzie się 22 maja o godzinie 11:00. Uczniowie mogą rozwiązywać test w domu na dowolnym urządzeniu, które posiada dostęp do Internetu (np. laptop, tablet, smartfon). Uruchomienie testu nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania.

REGULAMIN ORAZ KARTA ZGŁOSZENIA ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAŁĄCZNIKU:

I_POWIATOWY_KONKURS_JEZYKA_POLSKIEGO_-_TESTPORTAL-WOJSKA2020A.pdf

P.O. Dyrektor, ZSP w Wojsce, Monika Ziob