• ROK SZKOLNY 2019/2020

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców ZSP w Wojsce serdecznie zaprasza na zabawę andrzejkową, która odbędzie sie 23 listopada 2019 r. szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na zamieszczonym na stronie internetowej i na stronie na fb plakacie.

Informujemy, że organizatorzy podczas zabawy przeprowadzają loterię fantową, z której dochód przeznaczony zostanie na potrzeby uczniów naszej szkoły. Rada Rodziców prosi zatem, by przyłaczyć się do zbiórki fantyów rzeczowych, które można przekazywać bezpośrednio do przedstawicielom Rady Raodziców lub przynieść do szkoły

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców ZSP w Wojsce serdecznie zaprasza na zabawę karnawałową, która odbędzie sie 25 stycznia 2020 r. szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na zamieszczonym na stronie internetowej i na stronie na fb plakacie.

Informujemy, że organizatorzy podczas zabawy zaproponują Państwu zakup kwiatów.  Dochód z akcji przeznaczony zostanie na potrzeby uczniów naszej szkoły.