SZKOLNA STOŁÓWKA

Placówka zapewnia uczniom obiady, które wydawane są w szkolnej stołówce. Posiłki spożywane są podczas przerw w godzinach 1210-1220 oraz 1305-1320, według ustalonego grafiku. Potrawy przygotowuje nasza wspaniała kucharka, Pani Marzena Strach, której pomaga Pani Joanna Pogrzeba.

Każdego roku z obiadów szkolnych korzysta ponad 50 uczniów, co świadczy o bardzo dobrej jakości, a przede wszystkim o walorach smakowych serwowanych dań. Posiłki sporządzane są z wysoko wyselekcjonowanych produktów i zgodnie z zasadami zdrowego żywienia dzieci w szkołach.

Cena dwudaniowego obiadu w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 5,50 zł. Comiesięczna informacja o wysokości należnej opłaty przekazywana jest rodzicom uczniów e-mailowo przez kierownika świetlicy, Panią mgr Martę Biadun. Informację o należnej opłacie można również uzyskać pod numerem telefonu: 32 285 75 27 lub e-mailowo: sp_wojska@op.pl . Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłosić w bieżącym dniu w godzinach 700- 750, telefonicznie do sekretariatu szkoły lub osobiście u intendenta, tj. Pani Marzeny Strach.

Deklaracja-korzystania-z-obiadow-szkola-2023-2024.pdf

GODZINY WYDAWANIA OBIADÓW