Konsultacje nauczycieli

• KONSULTACJE DLA KLAS I -VIII - OD 1 CZERWCA

• Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od 1 czerwca w naszej szkole będą realizowane konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne z poszczególnych przedmiotów, a także jest możliwość korzystania z biblioteki szkolnej. Konsultacje odbywać się mogą z zachowaniem nadzywczajnych środków bezpieczeństwa. Zasady organizacji konsultacji zamieszczone zostały w & 17 Procedur bezpieczeństwa obowiązujących w SP w  Wojsce w czasie pandemii.

Przypominamy, że warunkiem niezbędnym uczestnictwa w konsultacjach na terenie szkoły jest wcześnieszy kontakt z nauczycielem (np. emailowy) oraz przedstawienie mu problemu do rozwiązania.

• Szatnia uczniowska/szafki są wyłączone z użytkowania dla uczniów korzystających z zajęć w formie konsultacji.
        • Uczniowie na konsultacje wchodzą wejściem głównym.
        • Przy wejściu do szkoły kolejno z zachowaniem 2 m odstępu uczniowie oczekują na pomiar temperatury, dezynfekują ręce (uczniowie klas IV – VIII), natomiast uczniowie klas i – III udają się do łazienki w celu umycia rąk wodą z detergentem lub dezynfekują ręce, a następnie udają się pojedynczo do wyznaczonej sali, w której czeka nauczyciel prowadzący konsultacje.
        • Uczniowie muszą wcześniej być przygotowani przez rodziców do radykalnego przestrzegania reżimu sanitarnego na terenie szkoły (zarówno w budynku,  jak i na terenie wokół szkoły).
        • Przestrzegają podstawowych zasad higieny (mycie rąk środkiem dezynfekującym  lub ciepłą wodą z mydłem).
        • Pamiętają o zachowaniu dystansu społecznego wobec wszystkich osób przebywających w szkole (2 m od osoby).
        • Pamiętają o zasłanianiu nosa i ust poza pomieszczeniem stałego przebywania w szkole.
        • Pamiętają o zasłanianiu nosa i ust w czasie zajęć w sposób dostosowany do jego możliwości psychofizycznych; w przypadku konieczności zdjęcia maseczki, uczeń może wykonać tę czynność, dopiero w momencie, gdy usiądzie przy stoliku, w pomieszczeniu, w którym organizowane są zajęcia oraz pod warunkiem możliwości zachowania obowiązującego dystansu społecznego 2 m od pozostałych uczniów i nauczyciela.
        • Konsultacje z poszczególnych przedmiotów odbywają się w osobnych, odpowiednio przygotowanych salach, w wyznaczonych stałych terminach i określonych godzinach.
        • Podczas konsultacji uczniowie zajmuje wskazane przez nauczyciela miejsce i korzysta wyłącznie z własnych przyborów szkolnych i podręczników.
        • Po zakończonych konsultacjach z zachowaniem dystansu społecznego uczeń wychodzi ze szkoły, korzystając z wyjścia głównego.

Uwaga! Aby wejść na teren szkoły, uczeń musi mieć wypełniony i podpisany przez rodzica dokument –

KONSULTACJE_-_zgoda(2).pdf

W złączniku - harmonogram konsultacji:

HARMONOGRAM_KONSULTACJI_-_ZSP_WOJSKAa(1).pdf

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nauczany przedmiot

Dzień i godzina konsultacji

1.

Bożena Szeliga

Edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Na bieżąco według potrzeb droga mailową , telefonicznie, Whatsapp