• 2018 - 2019

• Galerii Pod Nad w Tarnowskich Górach miał miejsce WERNISAŻ prac plastycznych uczestników zajęć MISTRZA Wernera Lubosa. Nasza Emilka Pogrzeba z klasy VI  zaprezentowała tam swoje prace.   Gratulacje Emilia!

14 czerwca 2019

25 maja 2019 r. uczniowie ZSP w Wojsce uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Humanistycznym – Konkursie Krasomówczym, który odbył się w II LO im. S. Staszica w Tarnowskich Górach. W niełatwych konkurencjach, które polegały na poprawnym opracowaniu kazusu prawnego, a następnie na wygłoszeniu przemówienia nasze uczennice z klasy VIII - Julia Golec i Lucyna Busek - wywalczyły III miejsce.

17.05.2019r.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzygminnym Konkursie Regionalnym „Rajcowanie przi swaczynie”. W kategorii śpiewającej Milena Kaschuba zdobyła I miejsce, a Franciszek Górka wyróżnienie.

Natomiast w kategorii literackiej  Dominik Winkler zdobył wyróżnienie.

25 marca w Zabrzu odbył się  XXVII Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckiej. Nasza uczennica Agnieszka Szkolik z klasy czwartej zdobyła I miejsce w kategorii solistów klas IV-VI szkoły podstawowe. Serdecznie gratulujemy Agnieszce, a paniom: Antje Misce oraz Róży Neumann dziękujemy za przygotowanie laureatki.

19 marca 2019r. uczennice klasy III: Milena Kaschuba, Milena Sobel i Aleksandra Jaworek zdobyły III miejsce w Gminnym Konkursie Łamańców Językowych w Wojsce.

W Gminnym Konkursie Literackim, dla klas trzecich, uczennica naszej szkoły Milena Kaschuba zdobyła I miejsce, Aleksandra Jaworek III miejsce, a Milena Sobel wyróżnienie.

Konkurs odbył się 29 stycznia 2019r. w Bibliotece Szkolnej Szkoły Podstawowej w Tworogu.

styczeń 2019

Hanna Busek zdobyła I miejsce podczas gali finałowej I Międzyszkolnego Konkursu Artystyczno - Językowego "Spaβ – fun - diversion", który odbyl się 6 grudnia bieżącego roku w Zespole Szkól Prywatnych w Katowicach.

grudzień 2018

listopad 2018

Uczennica klasy VIII Jasmin Kaschuba oraz uczennica klasy V Martyna Mania zdobyły wyróżnienia w VII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Niemieckiej, który odbył się 29 listopada bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Boruszowicach.

listopad 2018r.

Z okazji Dnia Św. Marcina oraz setnej rocznicy Polski Niepodległej Wójt Gminy Tworóg, Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Rada Sołecka w Wojsce zorganizowały konkurs pod tytułem „Moja mała ojczyzna na 100 – lecie Polski Niepodległej”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pocztówki/ widokówki z zabytkami lub ciekawymi miejscami znajdującymi się w gminie Tworóg. Konkurs organizowany był w trzech kategoriach:

Oto nagrodzeni:

I miejsce: Przemysław Suchowski

II miejsce: Kacper Kaminiorz

III miejsce: Zofia Pierończyk i Olga Polak

Wyróżnienia: Franciszek Potempa, Kamil i Krzysztof Sobel, Natalia Gładysz

Nagroda specjalna Pani Poseł Barbary Dziuk: Magda i Mateusz Kaszuba

I miejsce: Igor Bykalski

II miejsce: Maja Gumulak, Natalia Skubela

III Miejsce: Dastin Szkolik

Wyróżnienia: Mieszko Gabryś, Karolina Świętek, Paulina Jonecko, Lena Polak, Milena Kaschuba, Artur Pierończyk i Stanisław Gwiżdż