• 2008/09

• Wojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej- wyróżnienie chór szkolny i Marcel Błażytko (listopad 2008r)
          • II miejsce w kategorii kl IV-VI Agnieszka Skubela, Anna Ziaja i Dominika Kupka Konkurs Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych w językach (grudzień 2008r)
          • II miejsce w kategorii I-III Paweł Szkolik - Konkurs Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych w językach (grudzień2008r)
          • wyróżnienie dla SP Wojska podczas VI Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów Szkolnych" Śpiewająca Polska"  (grudzień 2008r)
          • II miejsce w kategorii IV - VI Anna Ziaja - IX Międzygminny Konkurs Gwary Śląskiej "Rajcowanie przi swaczynie"

Krzysztof Kudasiewicz i Mirosław Goławski wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Artystów na temat: zaprojektuj plakat Światowych Igrzysk Lotniczych.

Dostali się do finału i zajęli:

Krzysiu - II miejsce

Mirek - wyróżnienie.

Dnia 21 marca odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów w Warszawie.
          Praca Krzysia zostaje przesłana do siedziby FAI (Lozanna - Szwajcaria)
          .....................................................................................................................................................................................