• J. polski

• O przedmiocie

• W naszej szkole w roku szkolnym 2010/2011 uczymy się z następujących podręczników:

Klasa IV:

Podręcznik:

Derlukiewicz M., Słowa na start 4. Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego, wyd. Nowa Era.

Ćwiczenia:

Chwaśniewska D., Różek D., Szulc M., Gorzałczyńska - Mróz A., Słowa na start 4. Cz. I. Podręcznik do nauki o języku z ćwiczeniami dla klasy czwartej szkoły podstawowej, wyd. Nowa Era.

Chwaśniewska D., Różek D., Szulc M., Gorzałczyńska - Mróz A., Słowa na start 4. Cz. II. Podręcznik do nauki o języku z ćwiczeniami dla klasy czwartej szkoły podstawowej, wyd. Nowa Era.

Klasa V:

Podręcznik:

Derlukiewicz M., Słowa na start 5. Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego, wyd. Nowa Era.

Ćwiczenia:

Wojciechowska A., Słowa na start 5. Cz. I. Podręcznik do nauki o języku z ćwiczeniami dla klasy piątej szkoły podstawowej, wyd. Nowa Era.

Wojciechowska A, Słowa na start 4. Cz. II. Podręcznik do nauki o języku z ćwiczeniami dla klasy piątej szkoły podstawowej, wyd. Nowa Era.

Klasa VI:

Podręcznik:

Nagajowa M., Słowa i świat. Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego dla klasy szótej szkoły podstawowej, WSiP, Warszawa 1996.