GMINNE BIEGI SZTAFETOWE

W dniu 22 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych. Gminne zawody odbyły się na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Tworogu. Reprezentacje szkoły dziewcząt i chłopców w kategorii roczników 2011 i mł. oraz 2009 - 2010 wykazując się dużą wolą sportowej walki ostatecznie zajęły dwukrotnie 2 miejsce w rywalizacji dziewcząt oraz 3 miejsca w rywalizacji chłopców. Gratulujemy ambitnej postawy i indywidualnych rekordów.

III miejsce w Powiatowych Zawodach Koszykówki

8 marca drużyna dziewcząt klas 7 i 8  jako reprezentant Gminy Tworóg  wzięła udział w Powiatowych zawodach koszykówki Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Nasza drużyna  zajęła III miejsce .

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Miło nam poinformować, że Amelia Biwo uczennica klasy II zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Mały OKR” w kategorii klas młodszych. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród miało miejsce w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach 13 marca 2024r.

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Miło nam poinformować, że Milena Szczepanek uczennica klasy III zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Mały OKR” w kategorii klas młodszych. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród miało miejsce w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana w Tarnowskich Górach 13 marca 2024r.

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Religijnej

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy drugiej zdobyli wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie Piosenki Religijnej „DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ”. Przesłuchania zostały zorganizowane przez ZSP nr 17 w Gliwicach. Przesłuchania trwały aż dwa dni, ponieważ uczestników było bardzo wielu. Udział naszych uczniów w tym wydarzeniu ( 18 marca 2024r.)był niezwykle wzruszający i pełen pozytywnej energii. Maluchy i młodzież z całego województwa z różnych szkół podstawowych zebrała się, by podzielić się swoim talentem muzycznym i przekazać głębokie przesłanie religijne poprzez swoje wykonania.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci i Młodzieży

W dniu 15 marca w ZSP w Boruszowicach odbyły się gminne zawody siatkarskie. Udział w rywalizacji wzięły w sumie  4 drużyny z naszej szkoły. Miło nam poinformować, że w rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci i Młodzieży zwycięstwo odniosły obie nasze drużyny dziewcząt, natomiast drużyny chłopców walczyły do ostatnich punktów w tie breaku.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania w sportową rywalizację. Trzymamy kciuki za dobry wynik dziewcząt w zawodach powiatowych oraz liczymy na sportową złość chłopaków, którą „przekują” w dodatkowe zaangażowanie w szlifowanie formy  przez najbliższy rok.

ul.Szkolna 12
      42-690 Wojska